Mutasd meg, mid van 4.0

Szia @Orbit76 :slightly_smiling_face:

Hajtok én is egy Danit, hála a Közösségnek! :hugs:
Amiket én tapasztaltam:

  • Az előfűtést kedv szerint variálható.
    Ez azt jelenti, hogy be tudod állítani, hogy hány watt legyen, illetve, hogy milyen időközönként fűtsön fel slukk közben. Ezzel egy olyan élményben van részem ami folyamatosan ízes slukkokat és bő gőzöket biztosít. Ez okozza az ízbeni különbséget. Ez különösen akkor jelentős a többi modommal szemben mikor már kokszos a tekercs. Ekkor kicsit feljebb állítom az előfűtés watt értéket, és mintha nem is lenne annyira kokszos. Ezzel szemben a többi modon ekkorra már olyan szinten egybe mosódik egy komplex íz, hogy nem élvezetes már, vagy épp íztelennek érzem.
  • A minőségi elektronika miatt egyenletes az izzás.
    Ezt akkor figyeltem meg mikor leoxidáltam a tekerést. Egyrészt sokkal fürgébb, másrészt nem fűt fel a végtelenségig, hanem használat közben olyan érzésem van, mintha figyelné powerben is a hőfokot. Bár ebben nem vagyok biztos, de olyan érzést kelt, mintha…
  • Nem meríti állásában az akkut.
    Volt olyan, hogy nem igazán voltam itthon, kB csak aludni jártam haza, és mivel a Danit nem viszem hosszabb útra magammal, mivel féltem, azért 1 hét után ránéztem, és semmit nem merült az akku. Sőt, a készülék alvó állapotba kerül egy idő után. Ami szerintem nagyon hasznos dolog.
  • Anyaghasználat
    Nem csak maga a ház minőségi és szinte elpusztíthatatlan, hanem a gombok sem kotyognak. Számomra ez fontos szempont, mivel tele voltam olyan modokkal amiken, ha megnyomtam a gombot vagy jobbra-balra járt az ujjam alatt, vagy akár le is csúszott egy óvatlan pillanatban az ujjam róla. Iszonyat idegesítő volt számomra, ezért örültem, mikor szembesültem azzal, hogy ennél a terméknél a gombokon sem spóroltak. Az akkufedél menetezése is kiváló.
  • Menü
    Az egy dolog, hogy bele kell jönni, tanulni kell, de kb mindent az igényeidre tudsz szabni. Pl, hogy meddig merítse az akkut, vagy mekkora legyen a fényerő, mikor kapcsoljon ki a kijelző, hány gombnyomással lépj a menübe, egyszóval tényleg mindent! Még azt is, hogy a 80 wattos mod 80 wattot adjon e le maximum, vagy kevesebbet. Először soknak tűnt, de később rájöttem, hogy jók ezek, sőt, hasznosak. Meg ugyebár ezeket nem igazán lehet más márkában megtalálni.

A szépsége szubjektív, de nekem ez a formavilág nagyon bejött. Fém létére nem csúszós és nem jellemző az sem, hogy gyűjtené az ujjlenyomatokat, ami szerintem szintén piros pontot érdemel. A billentyűzár gyors, a rámpaidő kevés. Egyetlen negatívumot tudnék csupán írni, bár lehet, hogyha nem lettem volna ennyire rest, akkor már tudnám a megoldást… Ha nincs rajta tank, chek atomizer-t ír és nem lehet a menüben turkálni. De azt hiszem ez szokható.

Részemről azt hiszem ennyi lenne. :slightly_smiling_face:

11 kedvelés