Mutasd meg, mid van 4.0

Hát sajnos nem :sweat_smile: A GTX, PNP párost én is szeretem de nekem közelebb állnak már az RDA-k kellően szaturált gőze. A 0.15-ös porlasztóval próbáltam ki mert kíváncsi voltam belefutok-e az ismert hibába. És bizony van a DNA 100C-nek egy egyedi hibája ami nem minden felhasználót érint de akit érint annak nagyon bosszantó :grin: Lánc DL felhasználás esetén egy három perc intenzív
használat után (ez körülbelül fél tank elszívása ) 60-70W-on túlmelegedésre hivatkozik és letilt a chip 40W-ra. Addig amíg le nem hűl a rendszer nem lehet 40W fölé menni. Persze alacsonyabb Watton nagyobb ellenállású porlasztóval nincs gond de nem szeretek kompromisszumot kötni. Maga a tartály kicsit zavaró, hogy alig látható mennyi liquid van benne de ezzel együtt is lehetne élni. Úgy gondoltam jó lesz majd leváltani a Gaur-18-at amikor külföldre utazom a Uforce-L tankkal de ezzel a “hibával” mennie kell.

Viszont aki MTL/RDL felhasználó annak szerintem tökéletes választás vagy olyan felhasználónak aki lassabban slukkol :rofl:

3 kedvelés