Mod és nikotin rendelés dilemma

Sziasztok!

Épp mod rendelés előtt állok és kinéztem egy OXVA modot, ez a legújabb (egyelőre most financiális okok miatt marad egy mod, mert most szerzek be egy elég nagy adag letyó alapszettet és az ehavi keretbe ez fér bele, ha ciki, ha nem, ez van). Azt néztem, hogy vaperism.cz - n lehet rendelni, viszont arra gondoltam, hogy ha valaki még szeretne rendelni, akkor összefoghatnánk, hogy egyszerűbb (és esetleg olcsóbb) legyen másoknak is. Ki tervez mostanában rendelni?

Plusz természetesen nézegettem más modokat is, íme a lista:

  • Vaporesso Target 100w
  • Vaporesso Target 80w
  • Thelema Quest Solo 100w
  • Aspire Zelos X 18650
  • Geekvape Agegis solo 2 S100w BoxMod (ez szerelem, mert víz - és ütésálló elvileg)
  • Geekvape Z50
  • Ez elég kezdőnek tűnik, de jóffanaz utazósnak jó lehet majd később tartaléknak: Vaporesso GTX One 40W VW 2000mAh Mod
  • Illetve első látásra szerelem: az Ambition csőmodok, amelyek boxmoddá alakíthatóak, csak azokkal most kimásznék a keretemből (szóval marad későbbre)

Illetve most nézegetem a nic shotokat és az Aromamester 30ml - es nic - jét. A Nic-salt - ok engem annyira eddig nem győztek meg. Ki honnan szokott rendelni nikotint és mik a tapasztalataitok?

Előre is köszönöm Mindenkinek! :slight_smile:

7 kedvelés

Ebből a listaból én a Solót választanám. De egyik sem rossz.
(Nyári zsebbe meg megfontolandó egy SBS mod).
Aztán majd hetente veszel egyet, sbs mod, squonk, dupla akkus stb…:joy:

Sima nic-et használok (most még 18-ast) , hiába jobban hasznosul a shot, th-t nem ad.

Aromamester, Juicyvape, de majd mondanak jobbakat.

Minden topic tele van rendeléssel úgy is :grin:

Ambitionnak nem dicsérik agyon sz átalakítósát.
Nekem a fixes sbs modjuk van. (Easy side) Az jó:+1:zsebbarát.

8 kedvelés

Hát igen. A Solo is nagyon tetszik, mondjuk az OXVA is hasonló és van belőle kékes-zöldeses :blush: (jó, tudom, menjek a búsba, de nekem kell hogy szép legyen :rofl: ) - illetve az is víz-por - és ütésálló. Plusz a szoftverét nagyon dicsérik és zsebbarát. (mondjuk pont mac - es vagyok, de majd mókolok rá valami windows simulatort hogy fusson rajta a kicsike).

Na igen, ez a bajom a shotokkal, máshonnan is hallottam már. Ki is próbáltam, de igazad van, nulla th, ami nekem még kell (bár most kifogytam és csak nullás van, végülis egész jól bírom), noha csak 6mg - os letykóval felhőzök. Most agyalok, hogy itt az ideje 3 év után váltani 3mg - ra, de szeretném meghagyni a kiskaput, hogy azért ne bolonduljak meg (még jobban annál, amilyen amúgy is vagyok :rofl: ), ezért lenne jó egy fasza, gazdaságos megoldás, amiben mondjuk tudom is, hogy nincs mosogatólé.

4 kedvelés

Szia Gabi! Oxva jobb választás mint az Aegis 2. Ha Aegis akkor inkább az első széria. Ill. még a Pico plus ami jó választás lehet. De bár hogy döntesz is mi szurkolunk!:grinning:

7 kedvelés

Oxva szavazok én is … az nagyon rendben van most ! szerintem .De úgy is te döntöd majd el :slight_smile: Tankon gondolkoztál mert az Oxva 28 mm képes fogadni a kazámt egy 22 mm tankocska már nem tűnik szerintem szépnek rajta

4 kedvelés

Szegény Bájkkkkaaaa :joy::sob:
Jó 25-26-is tank? A bubisüveges Expromizer 4-emen kívül nem is sok jut eszembe…

2 kedvelés

Nekem van Zelos X-em, és (nagyon) korlátozott tapasztalataim alapján azt mondhatom róla: hát, működik :grin:
Még 20 watt fölé nem mentem vele, szóval nem pörgetem túl. Jól is néz ki, ami persze ízlés kérdése, viszont(!): folyton az az érzésem, hogy ki akar csúszni a kezemből. Egyszer ki is csúszott… Plusz érzésre fejnehéz. Úgy fejnehéz, hogy egy Galaxies tank van rajta (ezúton is kösz, @Zsolt68 :smiling_face_with_three_hearts: )
Szóval azért kompromisszumos, szerintem.
(Mondjuk a csúszkálás lehet, hogy más színvariációnál nem jelentkezik - ha anyagában is más -, az enyém tökfekete.)

5 kedvelés

30 eur felett free shipping, ami a cseheknél nincs, szóval nem kell összefogni mással és szerintem jobb árakon dolgoznak.

Ez is király oldal, de itt 50 eur a free shipping határa.

Lepetitvapoteur.com

Innen ritkán rendelek, de itt szokott fix 20% kupon akció lenni, olyankor érdemes itt is szétnézni.

A felsorolt modok közül az ambition mods a top, bár vannak dolgai annak a módnak, ami miatt nálam nem lett nyerő:

  • nehéz
  • nem lehet markolászni a formája miatt
  • oldalsó tűzgomb
  • nehéz
  • csak 0.5 wattonként lehet állítani
  • nehéz, ez vót már?
  • a cső könnyen borul, ha asztalról akarod felvenni
  • automatán kikapcsol, ha nem hasznod, ilyenkor az van, hogy nyomod, szívod, nyomod, semmi, anyád…ja kikapcsolt a rohadék :rofl:

Szóval én az aspire-re szavaznék, a budget cuccok között a jobbik fajta.

Solo nem rossz, bár elég duci és kopik, a kijelző síkban van és ha ránézel karcos lesz, ez inkább ilyen igénytelen mod, amit nem sajnálsz kivinni kapálni vagy kocsit mosni, nem baj ha leesik, vagy bekapja a kutya, ilyenek.

5 kedvelés

Igen, a GT II 22mm - es, de úgyis lesz még új… addig pedig ezt az egy szépséghibát elviselem. :slight_smile: Nagyon bejön ez a mod, esélyes, hogy az első kiszemeltem egyelőre ez lesz…

No ennek utánakukkolok… bár a Dwarwok nagyon bejönnek… nem tudom, még majd kiderül. Volt egy Big Buddha - m vagy mi… de eltört a palástja és ez nagyon régen volt és a doboza sincs meg. Ami viszont imádat volt és nekem nagyon hozta a gyümis ízeket az egy Vandy Vape kis tankocska volt, de azt az exem benyúlta az érintőképernyős Smok modommal együtt. (már nem vapel, hanem dohányzik ismét, a cuccost meg “elvesztette” (vagy csak ezt mondja), szóval a füstölgő kis koporsószegeit helyezze fel szárazon ahova gondolom…

Juuuuuj a fejnehezek nálam feketelistások, mert baromi béna tudok lenni néha. Jó lenne nem kinyírni egy vadiúj modot szinte azonnal :smiley:

@Ispy köszönöm szépen a sok infót, wow! No megyek is körbenézelődni :grin:

6 kedvelés

Nekem is Zelos X-em van nekem csúszkál
93ce5fb257e1f8608d6ff1e7dca3dbd8d6d62fb4_2_225x500
ilyenek és én is elégedet vagyok vele :slight_smile: a foruom valaki már li is mérte XD

3 kedvelés

Nem csak az Aegis az.Mondtam nézd meg a videót,hogy az Oxvat vízbeáztatják,átmennek rajta autóval és még meg is pörkölik kicsit​:wink:

2 kedvelés

Jeeeeeeeeeezzzzzzzzösz ez nagyon állat, oké, eldöntöttem, ez kell, szerelem, akarom, jó lesz, rendel valaki még? Beszállok :rofl:

2 kedvelés

Tegnap óta gondolkozol az Oxván​:wink:Azon nem szabad agyalni​:wink:Első újnak tökéletes mondtam​:joy::joy::joy::heart::heart:

1 kedvelés

De azért te ne gyújtsd majd meg​:wink:Mondtam,ha meg véletlen fejbevágod magad,nem fog fájni ezzel​:wink::joy::heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Ez még önvédelmi fegyvernek is jó 4 akkuval cirka félkilós szerintem :ok_hand:
https://www.cigabuy.com/authentic-steam-crave-titan-pwm-v15-mod-black-p-20045.html

5 kedvelés

Ez ott van elbaxva, hogy nem 4x21700…aztakutya :joy:ezt különcöknek vagy hústornyoknak csinálták. 2 marokra :+1:

1 kedvelés

Opsz… Itt már ki kellene vezetékezni csak az 510 csatit, és úgy azzal csak a tankot emelgetni :grin: a mod meg mehetne lábkapcsolóval​:joy:
Nesze neked, dual mesh DL.

András, akkor mostmár vagy 21700-asnál nagyobb akku kell, vagy jön a 8 darabos, csillagdetába porlasztós :grin:

Már most csak megkérdezem, melyik OKSZVÁRÓL van szó a 27 fajtából? Nem jöttem rá :roll_eyes:

3 kedvelés

12 akkuval lenne egy vész-üzemmódba is kapcsolni tudó ötletem :+1::grin: ha “lemerülne” hamar egy Clearomizertől :joy:
Jó8!

2 kedvelés

Áramszünet esetén még a bojlert is meghajtaná, legalább egy hétig! :joy:

2 kedvelés

OXVA & VAPX Unibox PnM - erről :slight_smile:

1 kedvelés