Miskolc környéki szerelő

Sziasztok! Nem tudtok véletlen ecigi szerelőt Miskolc környékén? Lenne egy pulse X mod ami nem igazán kapcsol be.

Szia! Nem tudom mennyire aktuális még. Miskolcon a Centrumban van egy ecigi bolt a Cloud Vapor, ott elvileg javítanak, van Fészen oldaluk (Cloud Vapor Elektromos Kütyü, Ajándék Bolt és Szervíz) néven. Ha rájuk írsz szerintem válaszolnak. Amikor nem tudtam miskolcra bemenni készséggel elküldték volna postán is az aromákat.

2 kedvelés

Szia! Köszi, részben aktuális na dolog még, köszi szépen az infót! :blush:

1 kedvelés

Tudtommal, már nem szervízelnek sajnos a cloudvaporba… és a centrummal szembe található:)

1 kedvelés

Igen, ezért is írtam hogy (elvileg), meg hogy írjon rájuk, mert nem vagyok benne biztos hogy szervizelnek még.
Köszi a javítást. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hali! Voltam bent tegnap, a metropolba van a lépcső aljánál! Egész kicsi hely, de így is rengeteg lóvét hagytam ott.:sweat_smile: Javítanak még de attól függ mi a baja, nagyon belenyúlóssal nem foglalkoznak. Egy bekapcs probléma bármiből eredhet, ha beviszed szerintem ránéznek. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszi szépen, karácsonykor megyünk aposhoz látogatni majd átadom az infót mert nála van a mod :grin:

2 kedvelés