Mi a különbség a különböző ellenállású porlasztók között?

Sziasztok! A mai kérdés az, hogy a pod porlasztó 0,6 és 0,12 ohm ha jól írom mi az érdemi különbség? :roll_eyes::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A 0.12 ohmos már zárlat közeli érték, de amúgy annyit tesz, hogy nagyon vastag huzal van benne. Ha mesh pori, akkor nem tudom, azoknak nehéz szemmel belőni mi a különbség.

Az általad is ajánlott wenax sc pod hoz jár e 2porlasztó…mi a kettő közt amit tudnom kell?

Most rákerestem, mert érdekesnek találtam, hogy egy PODhoz 0.12 ohmos porit adnak. Az 1.2 ohm lesz. :slightly_smiling_face: Ez az mtl porlasztó, a 0.6 meg a DL, ez utóbbi ami több gőzzel jár. Ennyi csak. :slightly_smiling_face:

Köszönöm! Megint figyelmetlen voltam​:pinching_hand::hugs:mégis mi a jobb 2 közül?

2 kedvelés

Ha úgy mint a cigit szájból tüdő az a dl, vagy mi? Nem tudom még​:roll_eyes::flushed::laughing:

Vaperina_Kinga üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. jún. 8., Sze 21:06):

1 kedvelés

A szájból tüdőre az MTL, én azt jobban javaslom a wenaxhoz. A DL több gőzzel jár, és elvileg erőteljesebb, de a Wenax felhasználók szerint, amennyire en tudom, annyira nem érezni a gőzön kívül egyéb különbséget. :thinking: De hátha jön egy wenaxos, és ír bővebben. Én csak felkaptam a fejem mennyire szeretik. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Tehát a szűkebb fúrat a cigibb érzet… Gondolom melegebb, erőteljesebb a másik olyan levegősebb lesz…

Vaperina_Kinga üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. jún. 8., Sze 21:43):

2 kedvelés

Pontosan. :blush:

1 kedvelés

:flushed::flushed::flushed:Felkaptam a fejem amit írtál! Ha túl aromázom és szappanos lesz akkor nem segít rajta a visszahígitás? Akkor kuka lesz?

Vaperina_Kinga üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. jún. 9., Cs 6:56):

1 kedvelés

Igen ,sőt én jártam már így és a flakon is a kukában landolt

3 kedvelés

Az a szappanos íz felhigulva is szappanos lesz, csak már nem olyan intenzív.

5 kedvelés

Tök jól belekezdtem​:laughing: van kb fél liter aromával, nikotinnal kevert xarom… :pinching_hand::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Czeglédi Zoltán üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. jún. 9., Cs 18:27):

Ez a belépő a vape klubba, ezen mindenkinek át kell esni. Meg még párszor. :rofl:

2 kedvelés

Jó club​:laughing::pinching_hand:pici ide-pici oda =xar leves… Vagy belefogok ebbe is és kitanulom, vagy leszokom…, de a sör mindig jó! :hugs::laughing::laughing:

Várdai István üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. jún. 9., Cs 18:51):

2 kedvelés