Mexican Cartel - Ananas Fraise Pêche


Mexican Cartel - Ananas Fraise Pêche

Gyártó: Francia ország

Ajánlott keverési arány: 15 %

Beszerzési hely: liquidhall.com

Egy frissítő trió bemutatóját olvashatjátok az én szemszögemből, ami egy ananász, eper és őszibarack variáció lesz francia módra. Még a tesztelés előtt azon gondolkoztam hogyan fog össze állni ez a három alkotó, mivel mindegyik gyümölcsben sok savasság található. Mennyire lehet majd kiérezni külön-külön a gyümölcsök ízét, lesz-e benne annyi erő hogy nem megy át egy közönséges vegyes lekvár izévé, amiről majd nem lesz mit írni.

Kezdem is az illatával, ami eléggé különleges. Ahogy egyre többet szagolgatom, valóban lehet mindhárom gyümölcsöt érezni benne. Ananász, eper és őszibarack, így sorban mindegyiket. Kellemes és erőteljes illata van, teljes egészében fedi a gyártói leírást. Az ízek: a részemről várt igazi íz-robbanás, selymesen, igen savasan, ahogyan azt kell egy vegyes gyümölcslében. A lédús egzotikus ananász vezeti fel a sort, ami nem egy konzerves cukros lében ücsörgő eláztatott gyümölcs, hanem egy friss és nem túl édes, kissé csípős fajtából való igazi ananász. Ezt követi a piros gyümölcsök királynőjének tartott eper, ami egészen jól ki van hangsúlyozva, friss illatával jól megálja a helyét az ananász mellett. A végére hagytam a barackot, mintha a semmiből robbanna be szemtelenül​:blush: a simaságával és lédúsan szaftos ízével. Ezt a savas és fűszeres ízzel teli világot még megkoronázták egy enyhe hűvösséggel is, ami még nagyobb frissességet ad a gyümölcsöknek, pedig ebbe eddig se volt hiány​:blush:. Na, valami hasonlót tessék elképzelni, ha erre az aromára adod a fejed, megbánni nem fogod, azt garantálom.

10 kedvelés

Nálam ez volt a legjobb Mexican Cartel íz​:slightly_smiling_face::ok_hand: A többi se rossz de ez magasan a legjobb.

5 kedvelés