Melyikek a legjobb elerheto kesz liquidek?

Sziasztok, uj vagyok a temaban, mindenhol csak azt olvastam eddig hogy igy meg ugy keverni kell aromat meg alapfolyadekot pg vg stb-t ez igy nagyon kenyelmetlennek es macerasnak hangzik. De kell hogy legyen kesz liquid amihez mar csak nikotint kell maximum keverni. Tudnatok ilyeneket ajanlani? En kineztem egyet, ez olyan amire gondolok? Koszi a valaszokat! https://esmoker.co/termekek/e-liquid-utantolto-folyadekok/premium_eliquid/mtl-liquidek/maison-distiller-le-sorbet-kiwi-peche-cassis-50ml/

3 kedvelés

Szia!
Igen, ehhez csak nikotin boostert kell adni. A kevergetés sem bonyolult szerintem, persze az elején egyszerűbb ilyen shortfill - ekkel.

3 kedvelés

Szia!
Én innen szoktam rendelni, itt mindegyik olyan, hogy csak nikotint kell hozzá keverni ha akarsz. A 60ml-es kiszerelésűekben 10 ml hely van hagyva a flakonban, a 120ml-esben 20 ml.

Ha nikotin mentesen szeretnéd fogyasztani akkor is érdemes rendelni előre 70/30-ra kevert alapfolyadékot, akár kis kiszerelésben is, azért ezt, mert ezek alapból ilyen arányúra vannak készítve.
A hely adott a flakonban és miért ne lenne több a fogyasztható liquid 10-20ml-el? :slight_smile: Csak beleöntesz kb a cimkéig, nincs méregetés, számolás.
De akkor sincs semmi, ha nem akarod leműteni a flakon kupakját és nem izgat az a pár plusz ml, fogyasztható amint megérkezett. Ha szeretnél nikotintartalmat, akkor persze más a helyzet, akkor elkerülhetetlen a kupak-operáció.

Én a Dozzyból kóstolgattam, szerintem jók, van olyan termékcsaládjuk is, ami 120ml-es és olyan árban van, mint más márkánál a 60ml. :smiley:
Pl: Big Drip, Seriously Fruity.
De igazából mindig a shortfill kifejezést keresd vagy a leírásban ilyesmit, mint annál, amit linkeltél: “50ml eliquid 60ml űrtartalmú flakonban” innen tudni fogod, hogy csak nikotin fér bele extrában amúgy készen van.

4 kedvelés