Melyik oldal megbízható eldobhatós vape vásárlásra?

Szép napot!
Eddig még sosem rendeltem eldobhatós vape-t kinai vagy mas oldalrol, csak személyesen vettem, most körülnéztem h milyen oldalak léteznek és ratalaltam a cigbest oldalara. Megneztem h valid oldal e de mindenféle vélemyényt, tapasztalatot láttam. Valahol azt irtak h meg se jött valahol meg azt h megjött, és még gyorsan is. Érdekelne hogy milyenek a tapasztalatok es az h érdemes e rendelni az oldalrol, elfogadok alternativ oldalakat is.
Köszönöm!

Szia,

Inkább sourcemore.com 2-3 hét, ha gyorsabb kell eu, kumulusvape.fr, lepetitvapoteur.com, calumette.com és a többi, attól függ mi kell.

Cigbest kétesélyes.

És a fent említett 3 francia oldal
A cigbest általában rendben van. Ha nem, akkor letojnak :woozy_face:

1 kedvelés

Az egy zsákbamacska…és minek rizikózni, pláne első online vape rendelésednél. Inkább az Ispy által javasoltakból válassz szerintem

Köszönöm szépen! Megnézem az oldalakat

Ha valaki tud még barmilyen megbizhato eldobhato vapes weboldalt nyugodtan kuldheti :grin:

e-vaper.eu
vaporizm.cz
tisvapo.it
emporiopan.it
e-smoke.sk
vapery.it

aromák:
vape42.hu

…és még sokan mások. :sweat_smile:

Eldobhatót kerülném a helyedben, semmi értelme, környezetszennyező és veszélyes is.

6 kedvelés

Ez egy derék összefoglaló, böcsületes munka :wink::muscle: amúgy bármennyire kényelmesnek látszik, nem tudnám magam én se rávenni az instant manórúdra.
A kütyüzés egy alapszinten minden vaper keresztje.
Másik tanulság: van még jópár megbízható forrás, webshop.
2 juróért ne keresgessetek gyanús, bizonytalan, problémás, egzotikus webshopokat. Mert aztán nyílnak a “nem küldi, folyik, hibás, nem vonta le, nem enged fizetni, nem az jött, megvámolták, elveszett, 6 hete uszályon van” stb. problémás topicok.

1 kedvelés

Mindig minden rendelésem hibátlanul megjött a Cigbest-ről, pedig már sokadik rendelésnél járok. Időben sem rosszabb a többitől. Most is úton van egy, eldobhatósok vannak benne a család női tagjainak. A Sourcemore-ral meg épp most levelezek, mert 08.10-én eltűnt a csomagom. Természetesen ettől még szeretem azt is, de a jövőben is fogok tőlük rendelni, de ebből is látszik, hogy hiba, probléma mindenhol lehet.

1 kedvelés

A cigbest már a cigabuyos korszakában is hirhedt oldal volt, csak bátraknak volt javasolt. Persze, van, amikor semmi gond sincs, a kérdés mennyi a panasz egyébként az oldalra. Nem azt állítjuk, hogy garantáltan gond lesz, csak hogy vannak gondtalanabb oldalak.

1 kedvelés

Hiba bárkinél becsúszhat csak a shop hozzáállása nem mindegy ha ez történik. A cigbest meg sokak szerint egy kalapsz@r ezen a téren! Szóval nekem nem ér annyit az esetlegesen kedvezőbb ár, hogy alkalomadtán hülyének nézzenek

A Cigbest kimaradt az életemből. Ezzel eddig nagyon meg vagyok elégedve. A Kumulus is hibázott a múltkor, nem azt küldték amit vettem. Az első email után ott figyelt 20 Euro kárpótlásként a profilomban. Hiba mindenhol van, kérdés valóban az, hogy ki hogyan kezeli le ezt.

3 kedvelés