Cigbest oldal vélemény?

Sziasztok! Láttam már vélemenyéket az oldalról de azok 1 éves kommentek és azzal a kérdéssel fordulnék felétek, hogy azóta esetleg már összeszedettebbek mivel hallottam arról is, hogy nem jött meg valakinek valakinek késett de sok olyat is, hogy hibátlan volt még az 1 évvel ezelőtti tapasztalatokból hallottam. Valami fejlemény azóta au oldalról valaki rendelt már idén esetleg? Válaszokat előre köszönöm.

“Kutyából nem lesz szalonna” Annál a shopnál bármi megtörténhet…de te döntesz megéri-e neked.

5 kedvelés

Még 2018-ban, amikor én kezdtem és a cigbest cigabuy néven futott már akkor is hirhedtek voltak a sok bénázással, azóta csak a név változott. Egyébként olyat még nem halottam, hogy valaki elvesztette volna a pénzét, csak nem kapod meg időben, nem azt kapod, ilyenek, én 2x rendeltem onnan, nem volt gond, de mind 2x raktáron volt eu raktárban. Máshol nincs amit keresel?

5 kedvelés

Cigbest=Cigabuy,van akinek olyan mint az aliexpress.Lutri,fifty-fifty.Vagy bejön az oldal mindenféle “sz@rságával” együtt.vagy nem .Te döntöd el,rizikózol,vagy nem.
5-10-szer rendeltem már onnan,minden megjött hibátlanul.Nekem idáig a száll.időn kívül nincsen rossz tapasztalat.

5 kedvelés

Nem nagyon találtam más oldalon ilyen jó árban sajnos… Csak wholesale packokban ami ugye 100+ darabot tartalmaz.