Melo 4 tömítés


Sziasztok,
az a szerencse ért minket, hogy kaptunk két teljes szett készüléket, de az egyikhez már nem volt az alsó tömítőgyűrű, a másikhoz meg volt ugyan, de szépen… beleégett? vagy hogy is mondjam.
Szóval lehet használni, de nyilván kellene még gyűrű, hogy a másikat is lehessen használni meg tartalék is értelemszerűen.
Alin kerestem, lehet rosszul kerestem, de nem találtam.

Szóval a kérdéseim:

  • honnan rendeljek?
  • neadjisten van valakinek ilyen felesleges? pláne esetleg Szegeden?
  • hogyan, mivel vakarjam le, ami beleégett?

Amit ide beraktam képet, azon a szélesebbik, speckó formájút keresem, mint láthatjátok, van itthon gumi dögivel. :smiley:

Köszi előre is!

2 kedvelés

teljesen halkan mondom, hogy ezzel a szakadt kis gumival teljesen jól volt használható, csak nyilván rámjött az agyhangya és ki akartam takarítani…

2 kedvelés

Hát az a baj ezekkel a kínai tankokkal, hogy nem mindig lehet hozzájuk külön kapni o ring szettet. Érdemes a tankkal felvértezve egy olyan boltot felkeresni, ahol tömítőgyűrűket árulnak. Jobb ötletem nincs.

Én azt a palástot kidobnám a francba, azt ha el kezded bármivel kapirgálni az az üveg nem fogja bírni szerintem. Fasttechen biztos van külön palást pár dollárért.

Esetleg veszel egy új melo 4-et, 20 dollár és máris megoldodott az o ring és a palást kérdése is, meg van tarcsiba egy tankod.

3 kedvelés

Szia! Szerintem érdemes lenne megnézned egy-két nagyobb dohányboltban. Sok helyen áruljak ezt a készüléket. Én palástot vettem 690 Ft-ért.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.