Eleaf melo 4

Sziasztok! Eleaf melo 4 tankhoz keresek tömítőgyűrűket. Esetleg valaki tudna ebben segíteni?

Szia, este vagy holnap reggel meg tudom neked nézni van e ha addig ráér, volt 3 melo4 tankom is. Nem tudom adnak e hozzá extrába.

3 kedvelés

Köszönöm a gyors válaszod! Igen, adnak hozzá, csak sajnos volt egy kis balesetem, és cserélnem kellett a palástot. Így elhasználtam amit adta pluszba, én meg szeretem, ha van tartalékom. Természetesen ráér, csak tartalékba kellene!

2 kedvelés



Őket találtam.

2 kedvelés

Ez biztos melo 4 kazáné? A vékony hasonlít rá, de a vastagnak peremesnek kellene lennie. A harmadik meg nem tudom micsoda. Nekem csak kettő volt bent a dobozban , egy vékony , meg egy peremes vastag.

1 kedvelés

Anno Eleaf iKuu i200 moddal vettem, melo 4 tank volt hozzá és ezeket adták mellé. Bővebb infót nem tudok mondani sajnos. Ennyi volt a dobozában.

Köszönöm szépen az idődet, de azt hiszem ezek a tömítések sajnos nem jók nekem! Próbálkozom más úton! Mégeszer hálásan köszönöm!

Megnéztem, peremes a vastag, fix ez kell, megnéztem van egy üveg nélküli melo4 még a szekrényben. Abba is ezek vannak. A harmadik az a szipóka rész aljára van ha az elkopna. Ha érdekel a üvegpalást nélküli részeket is elküldhetem.

2 kedvelés