Kumulus rendelés

Sziasztok!:wave:

Ma érkezett meg a Kumulus Vape rendelésem.:grinning:
Egy Voopoo Argus MT-t használtam egy jó ideje, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Azonban szeretnék lassan kipróbálni egy RTA-t, így váltottam az Argus XT-re, a beépített aksi nem biztos, hogy kibírta volna az egész napos használatot.

Ez már nem az első rendelésem innen, eddig semmi probléma nem volt, csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az egész oldalon volt 30% akció, így baromi jó áron jutottam hozzá mindenhez. Első sorban egy Samsung 40T akkut fogok használni, de nem hagyhattam ott ezeket, pótba jók lesznek.

Ha másnak is jött ma a futár, jöhetnek ide a képek​:slightly_smiling_face:

Kellemes hétvégét mindenkinek!!! :dash::v:

10 kedvelés

Szia,mi nagyon ritkán rendelünk,de az is mindíg úton van :grin:

2 kedvelés

Nekem 5-6 munkanap szokott lenni, mire megérkezik. Ha nem életbe vágó a rendelés, akkor ki lehet bírni. :grinning:Főleg, hogy brutál akciók szoktak lenni.

4 kedvelés

Azt hiszem nem életbevágó:grin:
De még is rendelek,mert az a kis ördög bújkál bennem :rofl:
Kíváncsi vagyok na :grin:

1 kedvelés

Nálam is rendszeresen jönnek az aromák, igen jó áron :grin:

4 kedvelés


Nem tudom hogy történt,most a franciák kimaradtak :rofl:inkább itthonról rendeltem​:smiling_face:

4 kedvelés

Én 2x rendeltem most a 30%-os héten, egyszer fasza aromák voltak akcióban, hétvégén meg a Gtx porlasztók voltak sourcemore-os árban, be is táraztam egy évre :smiley:

1 kedvelés

Hol rendeltél?

A böszörményi Tamásnál
Aroma49
Lusta voltam átszaladni :grin:

Csak nem valamit láttál ami ? :smiling_face:

FA aromákat megnézem meg az Ry4D-ét

3 kedvelés

Az áraktól meg ne ijedj :grin:most kevés van neki.

Hát kevés…:slightly_smiling_face:

5 % -ban kevertem Fa "dohanyosokat"és nem ítélném rossznak .16966090608835176627723161174297|374x500


Ha olasz bácsik azt írták,akkor az annyi :rofl:max nem :grin:

6 kedvelés

5%-ba te jó nyúl…

3 kedvelés

Ezek aroma49-ről vannak? Adhatnál tippeket melyik milyen, itt dolgozunk a sráctól 300 méterre, ha valami sos-ben kell tőle szoktam rendelni és bedobja a munkahelyre :slight_smile: valami kicsit szárazabb dohányos/karamellás/mogyorós/ilyesmi vonal érdekelne, mert a gyümölcsösöktől már rosszul kezdek lenni :slight_smile: az új kedvenc Tobacco Shades Umber shorfill meg pont kifutott kumulus-ról szeptember elején mikor rendeltem (sajnos csak 1db-ot) :face_with_thermometer:

Még egy földim​:grin:ha voltál katona :smiling_face:
Nem mind tőle van,de van pár aromea aroma ami szerintem nem rossz.
Desszert dohányban nem találtam ilyen árban sehol,még a gyártónál sem.ajánlani nem szoktam de van egy (hunv.) ott talán találsz shadet.

3 kedvelés

Én már pont kimaradtam belőle, apám viszont hivatásos volt :slight_smile:
Az a desert ship jó cucc? Most próbálod, vagy már nem először veszed? :slight_smile: leírás alapján akár még jó is lehet

3 kedvelés

Már nem első rendelés,száraz nem édes aroma.
Az nem állandó,de fogyóban van​:smiling_face:

2 kedvelés

Én ezekből csak a Shipet tudom elszívni…illetve a Royalról mondj már valamit ,pls, milyen ízű:slightly_smiling_face: mert ilyen néven az aromamesternek is van édes vattacukros mentolos keveréke (amit szeretek nagyon).