Kumulus kártyás fizetés nálatok működik?

Sziasztok,

Kumulusról rendelt valaki mostanság, megy simán a bankkártyás fizetés?
Cimbora rendelne onnan először, de visszadobja a fizetésnél. Semmi külön üzenet, csak failure. Kártyája oké, limit is, kora beállítva.

Szia!
Én kB két hete vásároltam tőlük és rendben volt. Revolut kártyával fizettem

2 kedvelés

Visa 1hete működött…

2 kedvelés

Köszi! Mindig ott volt a “18 éves elmúlt” igazolósdi a rendelés végén? Mert én nem emlékszem rá, aztán nehogy e miatt fusson lyukra a rendelés.

Bevallom erre nem emlékszem.
Miért lenne ez gond? Mennyi idős a haverod aki rendelne?
Ha regisztrálni tudott, akkor nem hiszem, hogy az gond lenne

Bőven elmúlt már. Nekem is fura, nem emlékszem 18-as keretre.


Biztos a kártyával lesz valami gubanc.

Jól adta meg az adatait?

Na látod azt nem tudom. Nem egyszer próbálta meg elindítani a rendelést, csak odafigyelt rá. Nem egy suta srác.

Esetleg revoluttal próbálkozott már? Ott egy kattintással kérhetsz új virtuális kártyát és ha nem jön össze a tranzakció általában leírják hogy mi a hiba…

Ja igen: Olyan dolgokat is figyelnek mint pl billentyűzet, os ország, ip eggyezés…

Revoluttal még nem, meg ha nem fog neki menni, megrendelem én. Minden adatot ellenőrzött, minden stimmel.

Most lesz két éve, hogy rendelek az oldalról de ez a felhívás mindig is ott volt.

Milyen kártyája van? Az Otp junior és tsai gond lehet, mert a rendszer automatikusan 18 év alattinak tekintheti a vásárlót.

PH-n egy tagnak visszadobta a fizetést Unicredittel. Haveromnak is ott van számlája.
Érdekes, ha egy bank tiltólistára tehet honlapokat. Vagy a személyes beállításokban lehet valami kizárás, amit nem pipáltak ki.

Esetleg a limit nem alacsonyabb?

Nem, minden oké a kártyájával. Szokott rendelgetni, ismeri a járást, csak a Kumuluson akadt fent.

Hogy legyen lezárása a szálnak, végül megrendeltem helyette, legközelebb revolut-on intézi.
Az továbbra is kérdés, hogy mi lehet az Unicredit-tel. Mert ugye rajta kívül másnak is gondja volt vele.

Szia, én is így jártam, a bank nem engedi használni a kártyát. A Kumlus-tól sokan jelentettek adatszivárgást, ami miatt néhány bank megtiltja a fizetést. Pl az enyém is az MBH. Az már csak hab a tortán, hogy kapok egy emailt, amiben a Kumulus ésrtesít, hogy visszafordította a szállító a csomagot, mert nem találtak meg. Persze a futár nem írt, nem hívott…semmi.