Köszönöm szépen a tanácsokat :)

Sziasztok, most nem kérdéssel érkezem, csak egyszerűen szeretném megköszönni a tanácsokat, amiket kaptam az alaplevekre vonatkozóan, ugyanis rendeltem 50/50es alaplevet, 45ml alaphoz 5 ml VV eperkiwi aromát adtam, tehát 10%ban ugye, így kaptam 50ml kész liquidet, ma harmadik napja, hogy pihentettem, de nem bírtam tovább, a porlasztó csere is épp ma volt esedékes, ezért az új porlasztót már ezzel a liquiddel áztattam be. Ez az alaplé sokkal, de sokkal szebben működik együtt az 1.2 ohm-os porlasztómmal, jóval hígabb, semmi száraz slukk, az ízvisszaadás is pazar, és ami a legjobb, a füstjén sem veszem észre, hogy kevesebb volna, torokhatás is valamivel azért jobb, mint a 70VG/30PG alappal volt. Szóval csak szeretném megköszönni a jótanácsokat, nagyon sokat segítettetek, így jóval másabb a vapelés élménye, természetesen pozitív irányba. Köszönöm Nektek, és szép napot, kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek! :smiling_face_with_three_hearts:

15 kedvelés

Gyere máskor is Drága. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

3 kedvelés

Köszönöm szépen, Kedves Kinga, ez az oldal nélkülözhetetlen számomra, mindent innen tudok, amit tudok, es mindig itt találok választ, megoldást, bármi gondom is akadt eddig a vapeléssel. :heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Ezért, Érted csináljuk. :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Ha ezt az oldalt nem találom meg, soha nem tettem volna le a cigarettát, most pedig már negyedik hónapja nem gyújtottam rá, még cigit sem láttam azóta közelről. Hatalmas erőt szereztem innen, és bele mertem vágni. És nagyon jól döntöttem. Hálával és köszönettel tartozom Nektek, mindenért is. Szóval köszönöm!! :heart:

8 kedvelés

Erre nincsenek szavak. :smiling_face_with_three_hearts: Hálásak vagyunk, hogy jöttél és, hogy a Közösségünk szerves részét képezed. :smiling_face_with_three_hearts: Számunkra Te és a Tagok adtok erőt a mindennapokhoz. :heart:

6 kedvelés