Kisebb porlaszto vs nagyobb mod

Sziasztok! Mi a hatranya annak ha kisebb porlasztot hasznalok mint amennyin a modot? peldaul adott egy 30-100wattos porlaszto, de a modot 150watton hasznalom, vagy ahol egy 230wattos mod keszletnek a gyari porlasztoja csak 140wattos, de en nagyobbo szeretnem hasznalni.

1 kedvelés

Hát maximum kigyullad a kezedben.

1 kedvelés

Jobb esetben el sem indul​:grin:

Rendesen zsir ez a pico sqounk!Lehet meg ilyet ujan kapni,vagy mar teljesen kihaltak?

2 kedvelés

Koszi az osszefoglalot!Birizgal a sqounk tema nagyon,de idenre mar pihentetem a dolgot.Egesz biztos hogy beszerzek egyet,de nagyon el vagyok maradva a horgaszbot keszletemmel​:rofl:

1 kedvelés

Szia @Stryder :blush: Üdv nálunk! Érezd jól magad! :heart:

András ismét kiválóan és összeszedetten leírta a legfontosabb dolgokat! :heart_eyes: Én csupán annyit tennék hozzá, hogy a modokra ráírt névleges teljesítmény nem azért van, mert le is tudja adni. A processzor tudja, de sok más egyéb alkatrész korlátozza a kimenő feszültséget. Ha pl. van egy 230w-os modod azt maximális teljesítményre állítva sem fog leadni max 180w-nál többet. Mindez a user és az akku védelmében történik.

Többel hajtani egy porlasztót az ajánlotnál nem érdemes. Visszafordíthatatlanul hazavágod. Megéghet a vatta, elpattanhat a huzal, de én még a nikotinmérgezést is ide sorolnám. Hisz minél több wattot kap a tekerés annál gyorsabban és többet porlaszt. Ezáltal a nikotinbevitel is növekszik.

8 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.