Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Sí szenior :rofl: sí ojmbre
Tessék kis olasz anyi nem maradt belőle lányom megkóstolja. Mandula , pisztácia és pirított mogyi

5 kedvelés

Az a baj nagyon berendeltem úgyhogy beszìvtam​:sweat_smile:

3 kedvelés

Akkor edzeni kell rá :grin:

Kicsit szolidabb slukkok az erősebb levesből - önszabályozás :wink:

En nem tehetek rola, akcio vót :joy:

8 kedvelés

Megis raktad szépen a kosarat.
Fat Cat Pat GIF

2 kedvelés

Állítólag az első lépés a gyógyulás felé a beismerés…na ott még nem tartasz, de ne aggódj, mi megértünk. :sweat_smile:

2 kedvelés

Nem tudjátok véletlen sourcemore-on szokott lenni 11.11 akciò? Szinglik napja vagy mi kìnai webshoppok szeretnek akciòzni ilyenkor.

Nem gondolod, hogy pont ők kihagynák?? Ha kell, ha nem, akció van​:smiley:

2 kedvelés

9 kedvelés

Az a férfikaramell jól fest :wink:jó is?

2 kedvelés

Majd holnapután megmondom :blush:
@Zolika keverte ha jól emlékszem :smiling_face:

3 kedvelés

Nem mindent szabad MÉG bekevernem :grin:azt szívjam el ami lassan már biztosan beérett :joy:
Illatra hmm lehet hogy fincsi lesz :smiling_face:

3 kedvelés

Elég piás az illata :sweat_smile:

bourbon :joy:lehet ittam régen,úgy rémlik,de van ott kamarella is :joy:

Inni nem szoktam, de nagymamám karácsonyli likőrjére emlékeztet :smiling_face_with_three_hearts:
Jó lesz, ha elég édes is lesz hozzá :heart_eyes:

3 kedvelés

Azért kíváncsi lennék a gyártóra ennyi pénzért :thinking::grinning:

3 kedvelés

Wejoytech

Ha nincs megnevezve egy már jól ismert klón gyártó (SXK, YFTK, Ulton, Coppervape, Vazzling, 5Avape), és a minőség jó, (jó anyag használat, nem sorjás, 1:1 klón stb.), akkor bátran kijelenthető, hogy Wejoytech féle termék.
persze sajna nem tudni milyen minőség míg nincs review vagy nem rendeled meg magad, de ilyen gyorsan, ilyen olcsón csak egy akkora cég dolgozik mint ők.

A fémhulladék gyártó kínai cégek többsége hál’ égnek kiesett a bizniszből, mivel a klón vásárló “peasant”-ok mint én hamar megtanulták szájhagyomány útján, hogy mit szabad venni, és mit kerüljenek el messziről. Így wejoy, sxk csak hogy a legnagyobbakat említsem kiszorították a többieket… YFTK-t is alig látni már… szerintem gyakran előfordul az is hogy megveszik ők is a wejoy-t és tovább árulják saját név alatt, sok kis cég ezt csinálta, volt valami S-betűs klón gyártó… a klónok high-endje volt, mielőtt eltűntek ők is csak a saját nevük alatt ártulták a wejoy cuccokat felárazva, legalább is egy nagyobb fórumon ez volt a konszenzus. sehogy nem jut eszembe a manufaktúra neve.

Volt pölö az ST néven futó cég, nem emlékszem mit rövidít, 90% a termékeinek nem volt 1:1, rozsdásodott, sorjás volt, csavar első használatnál beleszakadt stb… DE… 10 dollár vagy kevesebb volt míg ugyanaz SXK-ból 35USD :smiley: . Ma már nincs ST vape klón … nem is értem miért.

Sajna még kapni kaki minőségű klónt természetesen, de többségét azért mert raktáron ragadt, nem azért mert még gyártják.

meg is van, saját oldalukon is ott figyel már.
http://wejoytech.com/c/rtaamptank.html

Elsőre én se értettem, sokallod vagy kevesled az árát?
Végüll is, kínai, bármit legyártanak neked fillérekért (és kétes minőségben), csak a minimális rendelési egység nem raklap hanem konténer​:smile:
De még mindig nem született meg a késztetés, hogy nekem CL KELL​:exclamation:
Vsz. kihagyom​:thinking:

Ha valakinek nincs dvarw jobb választás, mint az mtl vagy az fl, ha van, akkor csak bátoraknak…

2 kedvelés