Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

És mellette brutál gyümölcsös is? Mert ebben az tetszett, hogy szinte a zamatos csümölcsöket “rágtam” és hátulról meg érkezett a jéghideg mentol. :grinning:

Szia!

Nem a véred szereném szívni. :slight_smile: Muszáj valakinek örömködnöm. Nekem tegnap jött meg a pakk tőlük. 19 munkanapra egyébként a 10-20 munkanapos rendelés. Az eredetileg rendelt Geekvape Max100 és Vandy Vape Requiem RTA mellé egy Geekvape Max100 KIT (Z sub ohm tankkal) volt az 1 centes “ajándék”.
Pedig nem szokott malacom lenni ilyenekben :slight_smile:

1 kedvelés

Az szép, gratula. :smiley: Valami ilyesmiben reménykedtem én is, de nem jött sajnos össze. Mindegy, a két XR Max 1 nap alatt elment, úgyhogy bukni nem buktam rajta. :slight_smile:

3 kedvelés

Hát, erre nehéz válaszolni, mert egyrészt az ízlelés egyedi mindenkinél, a brutál fogalma meg pláne. De ha kell, el lehet térni a keverési aránytól, van akinek 5%-ban már elég, van akinek meg a 10% a jó, ezt ki kell kísérletezni.

5 kedvelés

Ugyan már. Én nyersen szívom az aromát és szoktam hozzá kis hypot keverni a th miatt :rofl:

1 kedvelés

…igen. A “hype” nagyon fontos. Az megmutatja a “helyes” irányt…asssszem. :wink: :upside_down_face: :grin:

7%-ba keverve nem lesz gond :+1:

1 kedvelés

Szerintem se, de én már nem merek semmit mondani. :rofl:

1 kedvelés

A calumette oldalon van áfa vagy vám?

Nincs semmi, olyan mint kumulus.

3 kedvelés

Szuper, köszömöm

Van ebből olyan ami gyorsan hamar vegyek ki a kosaramból?

4 kedvelés

Ha édesen szereted :grin:akkor semmit :joy:

3 kedvelés

Bekevertem egy kis Inawera Cactus-t (2%) egy pici WS-23-al… őszinte leszek, a sok 5-7 hozzá valós receptektől elkezdtem besokallni, felesleges drága aromákból mixet csinálni ha kezdesz mindent íztelennek érezni. Kell egy kis pihi az ízlelőbimbóknak is és kicsit náthás is vagyok.
Meg aztán amúgy is, kezdtem elfelejteni hogy egy-egy aroma menyire is jó tud lenni magában is.
Hogy fordították magyarra a “vaper’s tongue” kifejezést?
https://alltheflavors.com/recipe/136567-when_i_want_to_taste/

6 kedvelés

Ha jól gondolom, ez az ízvakság lesz.

4 kedvelés

Nekem csak 1 kérdésem lenne: mi a szösz a ws-23? WD-40 van itthon, az kompatibilis?(kutyultam már ezt-azt,de ez kimaradt):thinking:

Ok, google haverom megmondta közben. Mivel tiszta szívből ki nem állhatom a cooladat, ezért oka lehet, hogy nem találkoztunk eddig :smiley:

2 kedvelés

07.03.keverések azt hiszem megkóstólom …:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

És ez milyen irány az Azhad és a TVGC ízvilágáhot képest? Szárazabb, édesebb, ízesebb, karcosabb stb. :slightly_smiling_face:

Milyen latakia lehet a sárga?

Minden levesem sárga … :roll_eyes::open_mouth::thinking: