Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ezt már pár hónapja mondtam pedig egyszer​:+1: illetve az IW Old Gold igen hasonló, csak van benne egy enyhe darkos csavar.

4 kedvelés

Én meg ezt szajkóztam :blush:

4 kedvelés

Tudom, emlékszem rá. Csakhogy ez pont az amit kerestem… nekem nagyon bejött ennek az aromának az íze.

Nem kivonatos az biztos,de én nem venném újra,nekem nem ízlett.

1 kedvelés

Sziasztok rendeltem sourcemore-ròl a trackingben ez az üzenet fogadott.
The shipment is handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed

Ez pontosan mit takar?
Köszönöm a választ​:grinning:

pontosan nem tudom, de semmi rosszat. Teljesen normális üzenet, úton a csomag. További jó várakozást kívánok :smiley:
pár naptól akár egy hónapig is állhat ezen a státuszon, de ha jól gondolom ez azt is jelenti hogy már az EU-ban van (Hollandia vagy Belgium)

Kb annyit, hogy megkezdte rögös útját feléd a cucc.

2 kedvelés

okosabb lettem
vámkezelésre vár a csomagod

2 kedvelés

Köszi mindenkinek remélem jo dolog lesz a geekvape mystery boxomban :star_struck:

UPS nekem egy hét volt Angliából, vámolással stb stb együtt mondjuk kicsit drágábban (15euró)

Én is arra várok, pénteken érkezik szerintem, tegnap már leszállt a gép Hollandiában (a drágábbikkal rendeltem). Remélem a nagyobb rendelésekhez dobják be a nagyobb ajándékokat, direkt rendeltem 2 XR Max-ot a porlasztók mellé, így mínuszba semmiképp nem leszek. :slight_smile:

Amúgy valakinek jött már meg az ajándék boxos rendelés? Nekem az ünnepek miatt csúszott a küldése, mert a GeekVape coil elfogyott, cserélni kellett porlasztóra, hogy kapjak boxot.

A mai “számon tartott” finomság: :stuck_out_tongue_winking_eye::wink::yum:

10 kedvelés

Én rendelési státuszom már változott. “Előkészités nemzetközi szállitásra” Nagyon kiváncsi vagyok mit kapok :star_struck:

“Cabin” by AlfredPudding
1% FLV Apple Filling
2% TPA Pear
3% FLV Virginia Tobacco

Igazi 1-2-3 recept 2018 végéről. Vélemények jók róla, hát keverjünk egy kóstolót.

szósz

9 kedvelés

Megvan a kis csapat.
Szagminta alapján sanszos, hogy a Bombo megint ellopja a showt :grinning:

9 kedvelés

Mindig csak a shopping, borzatsztó. :smile:

Az tuti jó kis tecnokolrapid szaga van és az íze is…:slightly_smiling_face:

Kezd tetszeni :grin:

Állás után jobb de van más…

Nekem nem ugrott be róla ilyesmi, de akkor majd meglátjuk. Hátha az íze azért az lesz :sweat_smile: