Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Most én az IW Pyramid-dal vagyok ugyanígy. Rákívánok néha, pedig mocsadék :grin:de ez nosztalgia I. vaperfénykoromból…

Azért a parli a favorit , utána black Desert és a többi.
North meg baromi jó az el is fogyott hamar mild seven el egyetemben.
A mild nem mindenkinek adja de az az az a finom csokoládé beütés . :rofl:

licking terry crews GIF

3 kedvelés

Akkor parli lesz sztem :smiley:

2 kedvelés

Nem kell mondanom ugye hogy meglepődtem,és
IMG_2294


:grin:

3 kedvelés

Chefs rendelés itt, NomNomz még úton.

Életem első dohányos aromája is itt, FLV-Virginia Tobacco. A kupit ne nézd a háttérbe… A széleket így is már levágtam :roll_eyes:

4 kedvelés

Hogy aaa… Tribal Force nic-et próbálta már valaki?

Ezekre az aromákra mennyi összeg a magyar tvények szerinti béfa,céfa költség pluszban ?

@Zoli76 ez most akkó mit jelent? Hogy igen, frankó, vagy igen frankó, hogy megkérdeztem, vagy csak úgy örülsz nekem? :thinking:

Ezesetben a C-t jelölném meg, egyben támogatlak is kérdésedben…bár nem kóstoltam eme nikket, az igaz.

Miez a vatta és hol kapható…? :grin:

Amit ír a végén az oldal anyit fizetsz össz, az egyházi tized, füst adó, kapu adó már belekalkulálva.
Nem dobtak rá semmit pluszban itthon, pénteken rendeltem a Chefs Flavours csomag már itt van fenntartás nélkül (DHL)
NomNomz-os még várat magára… 3 GBP-al drágább kiszállítással (£10 :scream_cat:), ugyan abban az órában leadott rendeléssel (UPS) :angry:

4 kedvelés

A részletek :grin:francia oldalról,sima titanium fiber de valamiért más a csomagolása ízben nem érzek változást 5 ml után sem

2 kedvelés

a mindenki álltal ismert francia…gondolom… :smiley:

3 kedvelés

Kumulusvape :grin:kalandoztam megint és ugye hiány volt a dobozomban :joy:

én másikra gondoltam…Köszi!

Most az a favorit vattám :smiling_face:mindenbe is :smiling_face:valami változott nálam :joy:egyből jó az íz,a többitől hamarabb telítődik ez a vatta.

3 kedvelés


Végre rá találtam a kedvenc dohányos aromámra egy spanyol online shopban… be is rendeltem belőle. Egy jo darabig el leszek majd vele…

4 kedvelés

Ők szállítanak hozzátok ? Csak a kíváncsiságom :grin:

3 kedvelés

Igen. Az előbb adtam le a rendelést. Kicsit sok a szállítási költség (13 juró) de nekem igy is megéri.
Szerk…
Szállítási idő a megadott címemre 2-5 nap.

1 kedvelés

Szállítanak hozzátok is. Mert ha román földre igen, akkor magyar földre is biztos …

2 kedvelés