Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Küldj el nekem mindent amit itt látok és istenemre teleliquidezem az alátétet :smiley: :smiley: Na de viccet félretéve, a sokadik kumulus ajándék után már biztosan befogok egyet én is a tankok alá. Viszont addig marad a munkahelyen hogy a kollégák irígykedjenek :smiley:

(Igazából lusta voltam elővenni és lefényképezni, szóval csak ezt a képet találtam, sorry.)

Mivel ezek a vape mat-ek kicsik és vékonyak ezért nekem vannak rendes deskmatjaim, 900x400x4mm-es, amiket eddig simán összeliqideztem állandóan. Most már legalább csak előkapom ezt, és erre mehet a cucc, nem a hétköznapit gányolom össze.

2 kedvelés

Néztem én is azokat a deskmat-eket csak még ki kell találnom hogy nyeletem be a munkáltatóval hogy nekem arra bizony munka közben szükségem van :smiley:

1 kedvelés

Nos, nem egyszerű megmagyarázni,.szerencsére nekem könnyű dolgom volt magammal, ezért van vagy 5 darab. :sweat_smile: Akció volt, na.

Tessék, itt van 1 vagy 2:
https://mykeyboard.eu/catalogue/category/accessories/desk-mat_71/

1 kedvelés

akció, meg gondolom free shipping :smiley:

Ahol van asztal, oda kell Deskmat.
Azé’ az a neve.
Szívesen. :grin:

Nem, az sajnos nincsen, sőt még extra adót is rábsznak, ezeŕt is kellett többet vennem, hogy optimalizáljam a megtérülési rátát! :point_up: Mert azért nem vagyok balek. :rofl:

Azt hiszem indulhat a labor. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Apának citromos gofri, a gyereknek Amerikai palacsinta :yum:

11 kedvelés

Én is most ettem pont, lányom csinált magának, de nem számolt az apuvámmal. :point_up:

1 kedvelés

Én még csinálom, kicsit több lesz mint a képen

3 kedvelés

Ma érkezik ez a kis MTL RDA (Ambition Mods Spiral) :slight_smile:
kíváncsi leszek mit tud, pod vonalon nem igazán jött be az MTL vonal, hátha így építősből jobban adja.
Túl sok infót mondjuk nem találtam erről az RDA-ról, néhány youtube review van, ott dícsérik. :slight_smile: gondolom ezeket sima szálhuzallal érdemes építeni (28ga SS316L van egyelőre itthon és MTL clapton)

4 kedvelés

Melyik a kakukktojás? :wink::upside_down_face::grin:

a:
image

b:

c:


:crazy_face::+1:

3 kedvelés

B…b,b,b :grin:

:+1:

2 kedvelés

…ééés igeeen!!! Megjelöljük??? Turkáltam a FB-on.
Nem csináltam még ilyet, de mert Cthulhu és mert kellett…többször fel is riadtam, meg minden. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Egy Görög sráctól vettem, 0 km-es és már ritka rda, jókat olvastam róla. Még ajándékot is küldött mellé:

8 kedvelés

Frankó gratulálok!

4 kedvelés

Végre egy kis olasz anyag!:blush:

8 kedvelés

Jujj, az utolsó cannoli?

2 kedvelés

Igen,az :wink:

3 kedvelés

Jó választások…:grin:
Elméletileg jövő héten kedden -szerdán lesz Azhad már a vape42 is…
Kivárom…:wink:

4 kedvelés