Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

KAN A1 awg28
316L awg28
De elcsesztem mert 10 m re nyomtam a 25 helyett :joy:


Most egy ideig elleszek…

9 kedvelés

Kanthal d jobb, csakmondom. :sweat_smile:

1 kedvelés

Majd a következő körben :wink:

Az milyen?

Erősebb tht ad.

1 kedvelés

Köszi.

Tehát :joy::rofl:

Talán jövő hétre ideér…

A másik még leragadt…

2 kedvelés

Jól teszed,úgy is hiány van állítólag mindenhol :grin:

Sziasztok!

Geekvape legend 2 akkunyitóját szerelte már valaki? Nekem most úgy néz ki kezdi megadni magát, kontaktos. Feltöltött akkuval hiába csukom be a fedelet, nem érintkezik jól, nem kapcsol be. Ha csak épp rácsukom és ujjal tartom ott akkor persze működne…
Szerintetek kuka vagy javítható ez a mechanikája? -még nem szedtem szét…ahogy néztem elég mini csavar van rajta.

Konkrétan mi ment el rajta? Van a youtube -on néhány szerelős video. De könnyebb, ha lefotózod, vagy illusztrálod, mi a gond. Kontakthiba gyanú esetén meg kell tisztítani minden póluslemezt is.

4 kedvelés

na a kulcsszó nem hangzott el tőlem igen kontakt hiba lesz az…szóval működik teszi a dolgát de érintezésnél van gond. Hazamegyek melóból újra próbálom és ha nem sikerül akkor dobok infót.

3 kedvelés

Ez nagyon hasznos infó, mert úgy tűnik, nem szaroznak a vámmal.

1 kedvelés

Mert általában nem az van a papíron mint a csomagban, sem cuccban sem értékben :wink:
Nagy előnyük ezeknek a cégeknek, hogy még mindig tonna számra rendelik az emberek kínából a kütyüket ruhákat stb stb
Egyszerűen lehetetlenség rendesen átnézni őket a mennyiség miatt.
Ránk nézve hátránya, hogy elméletileg “bármi” lehet a csomagban :smiley:
De egyébként meg a support juk legtöbbször korrektül működik pl panasz esetén.

1 kedvelés

Az egyik lányom nagyon otthon van a márkás és jó minőségű ruhák terén. Ő mesélte, hogy szinte minden szövet Kínában készül. Oda megy az ausztrál gyapjú, de még az amcsi gyapot is és ott áll össze ruhaanyaggá. Ennek egy részét szövet formájában küldik pl. Franciaországba, Angliába és ott varrják össze, de a jelentősebb része Kínában áll össze, amihez a címkét varrják fel az USA-ban, vagy Eu-ban. Sajnos ezt tudomásul kell vennünk, hogy ma már ott van a világ ipari birodalma és Kína nélkül semmi sem működik normálisan. Valószínűnek tartom, hogy ezt a vámosok is tudják. Pl. Svédország szinte teljes acél termelése is Kínán megy át, mert ott készülnek el belőle a svédacél kések svéd minőségellenőrzéssel, svéd márkajellel. A Husquarna és a Stihl termékek egy része is Kínában készül, szerződés szerint szerelik készre. Sőt Japán egyik büszkesége, a náluk egyetlen gyárban készülő VG-10 acél és az abból készűlt márkás séf kések többsége is Kínában állítódik elő, nem koppintással ma már, hanem szerződéssel, így nem hamisítvány. A múltkor kíváncsiságképpen teszteltem egy ilyen élvonalbeli acélból készült bicskát, ami kínai márka, de az acélt Japánból vették meg (ha igaz). Bizony, ez nagyon igaznak tűnik, mert meglepődtem a minőségén még én is, a kategóriájában szerénynek tekinthető ár mellett.

2 kedvelés

Így igaz, nézd át. Nem mindegy, hogy mechanikai probléma miatt rossz a kontakt, vagy szennyezett/oxidált. :+1:

2 kedvelés

Ami nem kína az nem eredeti :rofl::joy:

Egy hónapos Havana :flushed::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Jó kés beszerzési forrás érdekel… :blush:

No átnéztem. Igazad volt. A sok retket kiszedtem meg kitakarítottam belöle újra megy!

6 kedvelés