Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Én ma a következőket kevertem tekintettel a melegre:

Chill Pill Truly Banana 10 ml aroma / 35 ml alaple (25/75 pg/vg)
Full Moon Haka Maori 20 ml aroma / 70 ml alaple (25/75 pg/vg)
Ekzotik Ladybug Juice 10 ml aroma / 35 ml alaple (25/75 pg/vg)
Original Crunch Time California Vaping Company 30 ml aroma / 70 ml alaple (25/75 pg/vg)

cheers :wink:

3 kedvelés

Hóvégên…most mondd meg :roll_eyes: (de csak a sokmilliós majomcipők SMOK-jára ruháztam be, nyugi. Nic-re még jut :joy:)

Én is @Zoli76 :+1:hajnalba dobta a Google, Dorko-t fillérekért, de most maradék TVGK ECHO Burley Cherry + DC Pistachio várom már nagyon hogy elfogyjon! :sunglasses: :sweat_smile:

1 kedvelés

Dettó DRK, őszre-tavaszra. :+1::wink:Már a testvérét április-májusban nyúztam.

Valamilyen ni80 clapton van benne. Az alieneket még nem próbáltam, azokból majd a kanthalos-ra vagyok kíváncsi. Azok az 1 tekercsesekben elég gyengén szerepeltek, kíváncsi vagyok ebben milyenek. De még egyelőre nem kell cseréljek.

Tudom tudom. En is mondtam mar, hogy megerkeztem es mar nem veszek semmit. Ma rendeltem egy ilyet. Arcana 22. Van tapasztalata valakinek? Nekem nagyon megtettszett.

3 kedvelés

Jó választás szerintem! Én nagyon szeretem. Nem folyik, zárható a liquid, felső töltés.
Nézz róla videót mielőtt nekilátsz a szétszedesnek majd :blush:

5 kedvelés

Kosz. Mar neztem. :grinning::grinning::grinning:

Tudnal dobni egy kepet , hogy danin hogy mutat?

Csak azért írtam, mert én is néztem, de felhúzta az agyam mire rájöttem, hogy én voltam aaaa buta :joy:

1 kedvelés

9 kedvelés

Koszi. Szep. Es a kormod is. Szep noies. :grinning:

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Kumulus kártyás fizetés nálatok működik?

Én most őt néztem ki magamnak :grinning:


Ezzel az rda- val szerintem jók lesznek együtt.:wink:

4 kedvelés

A Camulette-re van valami kupon vagy kedvezmény kód?

Tomahawk? Nekem is nagyon tetszik, de nekem főleg narancsban. :heart_eyes: Az rda is nagyon csinos! Mi a neve?

1 kedvelés

Igen Tomahawk. Csak pont ebben a színben nincs náluk :smirk: úgyhogy várok egy kicsit még. Ha nem lesz akkor szöszmöszéktől megrendelem de az kb 2 hét ameddig ideér.
Az rda egy Ystar nuwa…

Köszönöm, az rda nagyon kis elegáns fehérben! Jól fognak mutatni együtt.

2 kedvelés

Mai teszt, egyelőre 1ml nicsalt booster + 10csepp aroma a podba, de már érződik, hogy brutál finom lesz érlelve. Citromos keksz íz, nagyon rossz az ízlelésem, kb semmilyen aromát nem szoktam érezni a mentolon kívül, de ez még nekem is finomnak tűnik :slight_smile: Kumulus-on féláron van most, hó elején - 30% kuponnal mégjobb vétel lehet. :slight_smile:

6 kedvelés

Ebből a fajtából sweet cubano-t szívtam az nagy jó…