Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Igen, mindig várom mint a messiast :grinning: bár most biztonsági játék volt, majd francia rendelésnél összevásarolok mindent amit nem ismerek. Na azt hogy fogom várni :grinning:

6 kedvelés

Persze…még aroma, valamennyi várás. Türelemfüggő:grin:

4 kedvelés

Érzem a vesztem :grinning:

4 kedvelés

Én a konkurenciáét vettem egy időben. Csak ott nem volt ekkora kiszerelés.
De a tetején a lé… hát azt én is nem győztem kevergetni. :sweat_smile:

4 kedvelés

Fagyasztóba vele, és egyenletes kemény lesz :wink:szívesen.

Eszek is egy kis s.ó.s. mogyit :roll_eyes:

4 kedvelés

Igen és szép rétegelt. Felül a fagyott lé, alul a népek árja :sweat_smile:

4 kedvelés

Ugyanaz mint a felkockázott görögdinnyém az imént :roll_eyes:ami 5 fokos. Persze hogy a nyakamba esett :roll_eyes:fekve eszegettem mert vaperinázok. Alul meg gyűlik a lé.

De ezt a mogyorót nem lehet megunni sajnos​:grin::roll_eyes:

4 kedvelés

Na, úgy néz ki, a Blacknote Concerto megmenekült. Kellemes kissé fűszeres, szivarka íz.
Rezgett a léc, hogy a kiömlött löttyből mennyi az aroma, de úgy néz ki, hogy 55ml-re való bennmaradt. Még a nic is egész rendben van.

10 kedvelés

Megérkezett az A&L kóstoló, csupán 4 munkanap a szállítás, ami eléggé korekt.:smiling_face_with_three_hearts::crazy_face:

10 kedvelés

Szép sor, olvasnám! Remélem lesz némelyikből majd belőle beszámoló is! :memo::hugs::+1:

6 kedvelés

Hát ez tényleg csak egy kis kostólásra elég!! :rofl: :grin: :rofl:

7 kedvelés

Megérkezett hozzám is a By-ka újabb tagja a v7!! A számomra új ízzel próbálom a ma beért Goat 555-tel. Azt kell mondanom nagyon jó mind kettő!!!

9 kedvelés

Természetesen mindegyikből lesz.

7 kedvelés

Egy apró kérdés…
Lenne valami gond, ha szintetikus aromából kevert leveshez teszek egy kis kivonatos aromát is?
Mivelhogy, jelenleg van 250 ml bekevert m-type bitter nut levesem, 70vg 30pg, 6-os nikotinnal, ami nehezen fogyik, gondoltam adok rá egy kis dohányosabb ízt is…

3 kedvelés

Semmi gond nem lesz, csak elég nehéz néhány szintetikus ízét megváltoztatni kivonatossal, mert alapban a szintetikus igen markáns szokott lenni.
Én is beLatakiáztam most egy adag Pyramid-ot.

3 kedvelés

Én nem akarom megváltoztatni azt a szintetikus ízt, csak szeretnék tenni mellé egy kis erősebb dohány ízt.

1 kedvelés