Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

@Zoli76 egy kukoricaföld közepén lakik és ez sokmindent meghatároz :rofl:

11 kedvelés

Köszönöm, hogy pont most írtad le, így nem kell kérdeznem!! Most fogom először próbálni a Blendfeel aromákat!

5 kedvelés

Én nem kukoricázok bizonyos aromákkal :rofl:

9 kedvelés

Ez több mindent megmagyaráz akkor :face_with_peeking_eye::laughing:

7 kedvelés

Szia mindenkinek, azt se felejtsük ki, hogy egyes kivonatosok, koksz gyárak sajna!:laughing:

8 kedvelés

Nem érint, mindig 4 millinél tankolok​:grin:

(Amúgy 3 tankot szojtam átkergetni átlag egy tekerésen, de az utolsó már mindig aktívszenes :roll_eyes::pleading_face::grin:)

8 kedvelés

A Blendfeel Virginia menyire koksz gyár?

5 kedvelés

Én is 12ml-t a Dvarwon. 2 tank.

8 kedvelés

Hát szép barna!! :laughing:

6 kedvelés

Az kevésbé, gyengébb dohány. Nyersz vele pár órát​:grin:

5 kedvelés

Köszi!! Hétfőn érkezik, úgy, hogy még sokat kell várnom, hogy jó legyen!! De régóta ki akartam próbálni, most még jóbban várom!!

6 kedvelés

Minimum 1 hónap mire jó lesz, az biztos. A legfinomabb meg 2-3-4 hónap után. Melegebb helyen, sokat rázva gyorsítható az érés. :wink:

7 kedvelés

Köszi!! Rajt leszek, hogy gyorsítsam!! :grin:

5 kedvelés

Nekem az erkélyen van napközben (nap nem éri), most érik egy csapat Azhad’s. Jól felrázom napi 2-3 alkalommal.

5 kedvelés

Én mindent légkondi nélküli szobában tartok!

5 kedvelés

Eddig napi 1 szer szoktam rázni a liquidet, de akkor sokkal sűrűbben fogom!!

5 kedvelés

Tanúsíthatom. Háromnaposan tényleg a vasúti klozett és egy teli hamutartó illata volt. Egy hetesen kóstoltam, és az íze is olyan volt. :sweat_smile: Most három hónapos, és eltűnt a kegyetlen buké, az íze is selymesebb lett. Azhad Ae signature 1000.

7 kedvelés

Valaki rendelt mostanában 100-as nic-et? Pár hónapja rendeltem utoljára, akkor még lehetett csomagpontra. Ez a lehetőség megszűnt? Nem lenne baj a futárszolgálat, de az utánvét+futárt nem szeretem, mert általában a munkahelyre rendelek, és biztos nem akkor érkezik mikor épp ott vagyok… :smiley:

6 kedvelés

Kb két hete rendeltem ,de futárral!! Úgy minden rendben volt!!

6 kedvelés

Megérkezett a Blendfeel rendelésem!! Lehet keverni!!

14 kedvelés