Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0


Ez mos 7%

5 kedvelés

Sajnos ez ilyen,kísèrletezgetni kell,mert nem egyforma az ízèrzèkelèsünk.Ha ízlik is valamennyire az adott aroma,akkor èrdemes játszani egy kicsit vele. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Igen ,én is igy gondolom! Megpróbálom kihozni belőle a számomra leg finomabbat!! De mindig keresem az újat is!! És tanácsot ezután előre kérek!!

5 kedvelés

Az aromamester fèle pisztáciás fagyit mèg nem kóstóltam,viszont a symphony ès ry4 aromáit már igen.Amellett hogy jók,mèg gazdaságossak is 3-4%.

6 kedvelés

A mai nap még egy számomra új íz kostolása van, a mi szintén most ért be!! Az Iw Ry-4 ezt 5% kevertem!!

5 kedvelés

Kicsit vaníliás,kicsit karamelles,ha ezek megvannak,ès ízlik is amit gőzölsz,akkor nem èrhet csalódás. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A Bishop 2 ből prbálom, nem átütő!! Lehet felül kell aromáznom !! De azt hiszem még várok!!

4 kedvelés

Bishop 2-re azt mondta János ès Attis is (elnèzèst,ha valaki(k) ki maradtad(tak) volna),hogy jó dohányos ízekhez.
Én inkább abban látom,az esetleges problèmát,hogy az inawera aromái már nem a règiek. :slightly_frowning_face:
Èrtem ezalatt azt,hogy ami èvekig működött 4-5%-ban,most jó ha 7-8%-os hígítással kapunk valami elfogadható ízt.

5 kedvelés

Igen én is ezt hallottam ,pont az iw aromáról, hogy a csomagolása is más és az íze sem a régi!! Ha jól emlékszem Bakonyi Pétertől.

4 kedvelés

Nálam lefolyóban kötött ki. :grimacing: :saluting_face:

8 kedvelés

Nekem se jött be megérve annyira. Olyan komor lett…jobb volt 6 naposan, mint 40.

4 kedvelés

30-40 napos körül volt amikor talán 10ml szívódott el a bekevert 50ml-ből. BBRR!! :smirk: :grimacing:

5 kedvelés

Ha már szóba került a pisztácia.

Fantasztikus. Érezni az enyhe sütemény mellett a pörkölt pisztácia ízét.

10 kedvelés

Nem is volt tervbe,azèrt köszönöm szèpen a megerősítèst,hogy ne is legyen. :sweat_smile:

6 kedvelés

Emez pisztácia fagyinak indult, süti ízmentesen. Az elején hozta is…

8 kedvelés

Hát ez az!! Örök emlék!!

5 kedvelés

Megetted a pisztáciát az elején :sweat_smile:

6 kedvelés

Na meg az unicornvape pisztáciája. Brutál, a héten írok róla :+1:

9 kedvelés

Már várom!! Szeretnék már egy tényleg jó pisztáciás ízt!!

4 kedvelés

image

Az AI verzió?

Én vele szemezek.
image

Legutóbbi ingyenes termékmintáról lemaradtam, de a vélemények alapján már bánom​:face_with_diagonal_mouth: Rendelni kell az oldalról valamit​:rofl:

5 kedvelés