Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Úgy úgy. Nem :grinning:

5 kedvelés

A Bombo-féle gyümölcsös cuccokról van valakinek tapasztalata? Ajánlós vagy felejtős?

3 kedvelés

A solo vonalra gondolsz?

4 kedvelés

nekem a banana ice, melon ice, apple and grape, watermelon mojito az mind nagyon izletes ;]

6 kedvelés

megjott es igy mar egesz jol nez ki :wink:

13 kedvelés

Nem apróztad el a rendelést :+1:

8 kedvelés

Arra is. Meg speciel ez keltette fel a figyelmem.

4 kedvelés

A Solo vonalból ma rakok ki egy iztesztet.A másikat még nem kostoltam

6 kedvelés

Jelenleg a mangós barackos drifter ami nálam favorit. Kegyetlen finom viszont 2 tank után besokallok tőle.

8 kedvelés

Mango-baracktól be lehet sokalni?
A-aa :person_gesturing_no:
:grin:

4 kedvelés

Baromira finom, édes. Imádom az illatát, ízét. Forróra szívom a tankot. Viszont két tank után muszáj valami mentolos, hűsítő cuccot szívnom, mert muszáj, na. Csokiból is, ha bevágok egy nagy tábla Milkát, utána nem kívánom már a másodikat.:sweat_smile:

8 kedvelés

Minden rendelésemnél, egy két számomra újdonság, befigyel! :wave:
Ez is jófajta, a Görögök tudnak valamit! :+1:

9 kedvelés

Joghurtot, dinnyét és tüzet mindenképpen :+1::grin:

6 kedvelés

Ez nem rossz. A leírásokban sokan írták, hogy hűsítős, én szerencsére egyszer sem éreztem benne.

5 kedvelés

Meglepődtem…
Több számomra tetsző recept is tartalnaz “yakima hops” névre halgató koncentrátumot, szóval vettem 30ml-t anélkül hogy tudnám mi az :sweat_smile:
Neki is álltam egynek ma:

https://alltheflavors.com/recipe/190496-dreamhaze

Keverés közben olvasgattam a recepthez csatolt reddit postot. IPA itt, IPA ott… Ajjjajj, a sör legtöbb formáját nem szeretem sőt… Áh ez biztos valami mást rövidít, gondoltam én… Gugli yakima hops…

Komló :rofl:

Nem rossz… Elfogy…
Kivel is viccelek, fél nap szívás után már annyira megszoktam a fura komló aromát hogy már tetszik is, de az első slukkok ilyesztően furák voltak. Azért szívesen cserélném a FLV - Yakima Hops aromát VT - Fizzy sherbetre hogy síma üccsi legyen belőle, egy jól megszokott íz profil, de azért így is fincsi, és nem igazán édes csak édeskés ami részemről plusz pont.

Hozzáteszem, nem keverek kóstolókat, 100ml vagy semmi :grin:, kivéve ha “one shot” amit meg kb évente egyszer ha veszek.

8 kedvelés

Ma járt le az egy hónapos érrési a Tpa- Myp-nak amit bekevertem 10%-ra!! Hát nagyon nem tetszik!! Persze mind szoktam utólag kértem tanácsot!! Most igy utólag hígítom is gyorsan 7%-ra Ceglédi Zoltán tanácsára!! Remélem jó lesz!! Utólag is köszi!!

7 kedvelés

Èn úgy 7%-ról indítottam,most 1.5%-os. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lehet ott kötök ki, mert igen erős fura íze van!! Most hígítottam egyelőre félre teszem!! Várok 1 napot, majd rá kóstolok!!

5 kedvelés

Általában nem rázogatom,ès nem is szellőztetem a liquidjeimet,de ennèl az a tapasztalatom,hogy alkalmankènt igènyli.
A másik tapasztalatom az m type-al kapcsolatban,ha nekem túl sok, azaz olyan 5-7%-ra hígítottam,akkor 2-3 tank elgőzölèse után nagyon kiszáradt a szám,elèg sűrűn kellett innom.
Egy hónaposan ilyen a színe:

7 kedvelés

10%-ban nekem kellemetlen fura műanyag íze van!! Az aromamester pisztáciás fagyiára emlékeztet!! Remélem jóbb lesz mert nagyon bíztam bent!!

3 kedvelés