Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Akkor lehet “rámegyek” a clone-ra. Habár ez nem a Pro.

4 kedvelés

Rosszabb nem lehet,max a tömítés

3 kedvelés

Arra meg van megoldás. :wink:

4 kedvelés

A purhab viszont rossz ízű :pleading_face::thinking:

3 kedvelés

Azt még nem ettem :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Neutrális siloplast.? :rofl:

2 kedvelés

Szerintem nem fogod megbánni :slight_smile:

4 kedvelés

Szerintem sem, az olvasottak alapján. :wink:

4 kedvelés

Megérkezett a gls a vape 42-ről!! Délután keverés!! Még csak a Saint Clouds Hawthornet kóstoltam az nagyon bejön nekem!! A többit most próbálom ellőszőr!!

11 kedvelés

Ne legyen igazam de nàlam ez az új Iw csomagolàs mind lefolyó lett…nálam nem is emlékeztettek a régi csomagolásban lévőkre​:thinking:

3 kedvelés

Ebből most kevertem…a LiquidHall -on még a régi van.

5 kedvelés

Remek hír számomra!! :face_with_thermometer: Pont te írásod olvastam mikor eldöntöttem ,hogy rendelek!! Majd meglátjuk!! Azt híszem azt írta 20 nap az érlelés!!

1 kedvelés

Remélem nàlad oké lesz.nálam a régi csomagolás 12-14 nap és bőven jó volt.Az ry4 az 10 naposan már olyan mint 3 hetesen.ez az új csomagolás nàlam szó szerint gyümölcs orgia volt édes kevés dohànnyal…

2 kedvelés

Itt is egy kis Vape 42-ős cucc​:blush:

15 kedvelés

Finom, finom, :corn::grin:

:+1:

6 kedvelés

Majd kiderül!! Ha nem ízlik, max többet nem rendelek!!

2 kedvelés

Megjött a pisztáciás csoda​:face_with_raised_eyebrow:, gyorsan be is kevertem​:thinking:. Hát így elsőre biztos hibáztam, de megkóstoltam frissen. (Engem a gázolajra emlékeztet) Remélem az idő megoldja ezt a problémát. :shushing_face:

3 kedvelés

Igen. Pisztáciás gázolaj lesz. :joy:

6 kedvelés

Ha nálam nem is lefolyó lesz,de sajnos hasonlót tapasztaltam az új csomagolásúakkal.
IW málna,ami règen 3%-ban jó volt,ès aranysárga színű lett,miután beèrt,most az új címkès 5%-ban kevès ès a színe sárga helyett átlátszó. :slightly_frowning_face:
Biztos megèri nekik hígítani de engem csak egyszer lehet becsapni.

7 kedvelés

Régen minden jobb volt. Ragnarokot egy éve 5 %-ra kellett keverni, most már a 8 sem elég…

5 kedvelés