Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Birkásodunk :rofl: :joy:

13 kedvelés

Ez “narancsos”? :joy::disappointed_relieved:

4 kedvelés

Hígítják vajon, vagy más gyártás, más recept? :thinking: Mondjuk a végeredmény szomorú mindenhogy. Főleg, hogy alapízek…

3 kedvelés

30 nap nálam a minimum. :slightly_smiling_face: :saluting_face:

4 kedvelés

Jó kèrdès,nem volt rá jobb meghatározásom.
Más gyártás,más recept?Mièrt kell azon változtatni ami sokunknál eddig bevált? :thinking:
Főkènt azèrt dühít a dolog,mert szinte fillères,na jó akárhány forintos termèkről van szó.(Egyszerű málna aroma pg-ben oldva + 10ml-es műanyag flakon kupakkal).

6 kedvelés

Reménykedtem,hogy nincs igazam​:slightly_frowning_face:Nàlam a Desert ship konkrétan sàrgabarack izű lett az új csomagolàsban.

4 kedvelés

A világ mostanában egyre gyorsuló, értelmetlen varia…
Amúgy pont ezeken nagyon költséget csökkenteni sincs értelme. Mélyen magunkba nézve tudjuk jól, hogy erősen túlárazottak az aromák úgy unblock.

(Aki hígít, pancsol, az meg pitiáner senki).

5 kedvelés

A&L Phoenix sweet edition-ból 15%-ra kell keverni a leírás szerint. Én 10%-osra kevertem. Durván hüsíti a torkomat, az ananászt kiérzem belöle, a citromot még nem. :grin: 35w, 0.3ohm, subohm tank. 5 slukk bőven elég mert lefagy a torkom! :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Az itt leîrtak stimmelnek de mintha mindenhol a gyümölcs dominálna…https://flavorika.com/en/food-flavours/128-1539-aromat-latakia.html#/13-capacity-5_kg

1 kedvelés

Köszi!!

1 kedvelés

Hàny szàzalékon próbàltad?Finomhangolni próbàlom​:rofl:jónak kell lennie…

1 kedvelés

Ma megérkezett az aliexpress-től a rendelésem 9 nap után!! A gyorsaságra nincs panasz!! Igaz a By-ka se helyet v10-et kaptam, de talán az sem baj!! Kezdem megépíteni!!

10 kedvelés

Vannak egyéb költségek a rendeléssel, pld vám stb?

1 kedvelés

Én nem kaptam semmiről értesítést!!

3 kedvelés

Nincs már vám az alin.Bele van építve az árba.

7 kedvelés

A jóhiszeműség látszatát fenntartva mindig küldenek valamit. Ha nagyon eltérő a kapott csomag a rendeléstől, akkor reklamáció esetén jön a kifárasztás. Most szerencséd volt…
Jöhetett volna lélegeztető gép….

5 kedvelés

Most még majdnem örültem is neki. Amikor nekiálltam rtat építeni ,volt egy, v 10 -em. De mivel én nagyképű kezdő 2 tekerésre nem sikerült jó ízeket kapnom ,oda ajándékoztam a nővéremnek!! Azóta sokkal szerényebb lettem és nagyon jó ízeket tudok kihozni olyan kazánból is amikről lemondtam akkor!! Így nem bánom!!

10 kedvelés

Ha aliexpress-ről rendelsz ott már az adózott árat írják, és azt is írják, hogy azt ők rendezik.

Price includes VAT.

7 kedvelés

Köszi, pár drip tip kellene csak.

3 kedvelés

A 2fdeal-ről készülök rendelni, ha találsz ott megfelelőt, küld el a linket és megrendelem.

5 kedvelés