Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Bőven túlérett. :sweat_smile: Én max 1 hétig érlelem. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Király :slightly_smiling_face:Köszi…akkor…ma kóstólàs​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Már 2.alkalommal kevertem fèl liter 6-os erőssègű alapot.Sokáig 9-es volt,de mostmár elèg a 6-os is.
Aztán majd idővel,megpróbálkozom a hármassal.


Éjjel szellőzik,reggelre letisztul. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

A 3-6mg-os szinten már nagyon függ attól is, hogy mennyire th-s a tank.

3 kedvelés

Èrdekes,hogy már annyira a th sem hiányzik.
Egyébkènt,azt vettem èszre magamon,hogy ha mondjuk kèt óránkènt van csak lehetősègem gőzölni,akkor a 6-os is tud számomra elegendő th-t adni.

4 kedvelés

ahogy ébredés után is, gondolom.
btw, ma kicseréltem B80ban a tévedésből bentfelejtett, gyárilag becsavart 3as afc-t 2re és ég és föld a különbség th élményben…3,5mg-os liquid esetén
Azért 2hétig büntetésből bírtam a 3as afc-vel is, de ma besokaltam rajta :smile:

5 kedvelés

Tapasztaltam,hogy sokszor milyen kis apróságokon múlik,pèldául ez a th kèrdès is.Én ha durvulni akarok,akkor arra ideális társ a Berserker.
Ha viszont finomkodni,akkor Steam Crave Aromamizer. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nekem nem kell bitang erős th viszont ne is halovány legyen…ebben a sávban ahogy jobbat találok az aktuálisnál megy is piacra a második legjobb. Egyedül most az SS single Intake dl-től nem volt szívem (még) megválni csak a gunmetal-tól…pedig a B80 ha árnyalatnyit is, de rájuk ver th érzésben. Nem is konkrétan th erősségben (úgy kb pariban vannak) csak valahogy megfogalmazhatatlanul más az ahogy a B80 adja.

4 kedvelés

Mai "győztes"csokis,kekszes témàban nagyon finom!

10 kedvelés

A nikotin a legdrágább a történetben…na gondoltam akkor ott fogom meg a dolgot és elkezdtem csökkenteni…Ares 2 próbàlva 12-10-8-6-4-2…nikotinnal és a kettes az ami elég th-t ad…azbén véleményem ami simàn vàltozhat,hogy a th az keverés kérd3se…vagy legalábbis egy eggyüttható… elfelejtettem,hogy mit is akartam ezzel​:rofl:

7 kedvelés

A Th…frankón azt mondjàtok,hogy van olyan kazàn ami tudja nulla nikotinnal???amúgy akkor az Ares 2 nagyon ott van mert én 3 doboz kék West szivarkàt nyomtam és kettes nikkel elvagyok…

4 kedvelés

Gratulálok !
@Zoli76 ha jól tudom kettő körüli volt a napja és most is 15 n-el nyomja !

4 kedvelés

Gondoltam próba ozt meglàtjuk… eskü kettesre keverék 100 As nic és hibàtlan

2 kedvelés

Három doboz abból a szrból az elég kemény! Ahoz képest a kettes kutyafütty :smiling_face:
Az már semmi,hagyd el azt is :smiling_face:

5 kedvelés

Amúgy agyaltam ezen és az is eszembe jutott, hogy a Vape sem kell…de…baszki vapelni szeretek…legfeljebb nic nélkül…de itt a lényeg akkor segîtî a leszokàst vagy nem…költői…

4 kedvelés

Nem le,hanem át :wink:
Van nekem is aresem,de én nem éreztem azt a hatást amit te a kettessel :smiling_face:
Neked bevált az a lényeg.

4 kedvelés

20 szál volt a végefelé, és 15-18-assal nyomom, mert így a jó :slightly_smiling_face:
Napi 5 ml.

4 kedvelés

Hagyjuk az Ares T​:rofl:de megtisztelsz ,hogy eml3kszel…ja 3n vagyok a fa.zom àres fán…de nekem segîtett sokat

4 kedvelés

Csak furcsállom hogy három doboz SZIVARKA ami valljuk be nem a minőségi dohányokhoz sorolnám,után kettessel minden klassz​:thinking:
Vagy csak én szívtam keveset :joy:

5 kedvelés

Persze, hogy van. Csak egy példa a VXV Soulmate RTA, ahol olyan magas a bekötőoszlop, hogy szinte csak TH van. :sweat_smile:


Ha TH kell, akkor ilyen kialakításút kell keresni. Az Ares 2-ből is simán ki lehet hozni. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés