Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Köszönöm, figyelek mindenképp.

4 kedvelés

mai rendeles lepetitrol (ma ejfelig mindenre -20%)

9 kedvelés

Édesszájú mámor érkezik :smiling_face_with_three_hearts: Nálam a La bonne pisztácia végre eléri az 1 hónapos érlelési időt :slight_smile: Kiváncsi vagyok rá milyen.

7 kedvelés

en ezt most kesz liquidkent rendeltem igy nem lesz erleles :wink: uj rda milyen?

2 kedvelés

Érlelési időt akkor már megspóroltad :smile:

Nem igen volt sok szabadidőm de ma nekilátok újra. Vannak fenntartásaim egyenlőre. Főleg az ultem topcappel van gondom. Vegyes érzésekkel tölt el de igyekszem majd részletesen beszámolni róla :slight_smile:

3 kedvelés

TastyJuice.eu -tól tegnap megérkezett a literes Revolute alaplé, az 5 db A&L aroma, az UB max pori meg a “decis” edények. Kezdődhet a keverés! :crazy_face: Az aromák illata jó, remélem az íze is jó lesz! :rofl::rofl::rofl:

14 kedvelés

Sziasztok. Hát én is rendeltem egy tankot. Csütörtökön meg rendeltem, pénteken meg érkezett. Ma raktam össze semmi extra. Az afc vel kellett játszani kicsit de sikerült. Ez a tank a Vepfly Alberich II. Idáig igen jó ízeket hoz én mondjuk a gyümis ízeket szeretem. Ni80, 0.98ohm, 14w super.
Majd még referálok.


18 kedvelés

U.i. Nem megy a lefolyóba! Inkább megy a levesbe!!!

:star_struck::star_struck::star_struck::rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy::grin::grin::grin::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

7 kedvelés

Amúgy az Applelicious-ból raktam félre 30ml-t bekeverve, és azt kell mondjam, hogy kezd jó lenni mégis. Vagy lehet hogy csak azért mert már kezdem megszokni? Savanykás, édeskés, zöldalmához enyhén hasonló. Lehet, hogy 2 hétnél több érlelési idö szükséges neki? Lehet, hogy kár volt hozzányúlnom és feljavítanom a másik felét??? Majd kiderül.

A mai keverés, kavarás elmaradt. Sajnos! Holnapra marad, talán lesz rá időm. Ez az első találkozásom az A&L aromákkal és a Revolute alaplével 2 hónapos vapelésem óta. :grin:

4 kedvelés

Talán öt perc a keverésük nálam :blush:

5 kedvelés

Mert te rutinos versenyző vagy @Zolika ! :grin: Én meg elpepecselek vele fél órát! :rofl::rofl::rofl: Meg nem szeretem ha a gyerekek ott sündörögnek közben, mert mindegyik segíteni akar, aztán olyankor veszélyes. Ha a három lány beindul… :grin::grin::grin:

6 kedvelés

Reload S Pro EU-s értékesítés után kutatva belefutottam egy elég korrekt oldalba.

https://www.barabrume.fr/

Sajnos még itt sincs listázva a keresett termék de pl. Reload S-ből 7 db verzió van raktáron :sweat_smile: Továbbá van jópár high-end termék is a kínálatukban.

Gyorsan regisztráltam is és a választható szállítási országok között szerepel kishazánk is​:partying_face:

11 kedvelés

Nem tudtam,hova is rakjam. :wink:
A hunvapor.com és a hunvapor.eu bezárt. Mostantól a www.tastebase.eu oldalon tudjátok elérni. Június 30-ig minden termékre 10% kedvezményt adnak, 25Euro vagy 10.000Ft. kosárérték felett.
Kuponkód: tastebase

14 kedvelés

Nem nagyon akarnàm tudni,hogy mennyi o3nzt szórtam el feleslegesen îzek kóstólgatásàra…de ő 2019 óta állandó!

12 kedvelés

Nálam is van mindig…

5 kedvelés

Kicsit több mint 2 hónapos Bombo Supra nem lett jobb …ne várjatok vele szívjátok…

13 kedvelés

Nàlam 6%-on egyszerűen minden tekintetben jó.sokrétű vàltozatos îz.

3 kedvelés

Sajnos nekem már 10%-ba jó csak amikor be jött elég volt 2%-is hígult a cucc

5 kedvelés

Ő ma 21napos…valamiért kimaradt nekem eddig.Vàrjak még egy hetet vagy had szóljon?Oké semmi nem történik egyik esetben sem…na de na​:rofl:

8 kedvelés