Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Jutt eszembe. A szaladgálós, porlasztós Nautilusba tudtok valami, nem porlasztó gyilkos, dohányos, desszert dohányos cuccot ajánlani?

2 kedvelés

Én a laza 1.2-ohm 15 watt :grin: de hogy is mondjam :thinking:nem bzi,csak a melegebb gőzt szeretem​:joy:

5 kedvelés

A Morning Glory egy english keverék,vagyis abban van latakia is.De arra azt mondod még rosszabb.Szerintem is engedd el.

8 kedvelés

Hirtelen felindulásból ezt mondanám:

Van a Vape42-őn is.

5 kedvelés

Itt járok velük,már csak ennyi maradt :grin:de nem fogynak ! :flushed:
Viszont a jobb oldali az nekem finom :smiling_face:

15 kedvelés

Abból a körtéset szívtam.Próbáld ki azt is!Nagyon finom.

8 kedvelés

Kell bele valami gyümölcs nekem mert fogyózok :joy:
Natúrban is érezni igazi dohányt,de inkább azok a nem kell kategória :smiling_face:

7 kedvelés

Most nekem a Bombo Supra Reserve van a Xlim Pro-ban, szerintem 50ml körül járok ugyanazzal a fejjel… Meglepően jól bírja. Bár a tekerés is jobban bírja mint anno a Nutty-val (ezt a kettőt próbáltam eddig tőlük).

Ja, és brutál jó podból. :slight_smile:

Másik kedvenc, nulla kokszolással a Journey Saljut, bár az podból érdekes, annyira nem jó mint rta-ból.

7 kedvelés

Akkor ez jó lesz.Fehér csokis! :grin:

8 kedvelés

Nálam a superfine clapton megy mindenbe, 1 ohm 16 watt a standard kb, vagy a vastagabbikból 0,7 ohm 18 watt.

6 kedvelés

Már hamis… :joy: (Ok, tudom, hogy sötétben is látsszon a gőze)

7 kedvelés

Köszi.

3 kedvelés

Köszi, a Saljut pláne bejövős lehet, mert keresek már egy ideje cseresznyés, dohányos cuccot :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Akkor a

10 kedvelés

Szia Zolika! Ehez mit, szólsz? A rumos​:grin:

8 kedvelés

Szia :blush: ezek már picit túlértek :rofl: viszont szép színük van .

5 kedvelés

Tudod! A jó bor effektus, majd rákóstolok​:rofl:

4 kedvelés

-Kér valamit a krumplira?
-Ingyen van?
-Igen.
-Akkor 2 szelet rántott húst! :rofl:

10 kedvelés

Sajttal baconnal töltött csirkecici volt némi petrezselymes burgonyával ma Mezőtúron :joy:

6 kedvelés

Annyira nem cseresznyés, én azért szeretem rta-ban (főleg SC Aromamizer-ből) mert fasza füstös analóg feeling. :slight_smile: (ja és keverés után egyből szívható, nem igazán változik az íze később sem)

5 kedvelés