Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Egy jó kis rda.
YT video

5 kedvelés

@Orbit76 mééég nem biztos, hogy jó :sweat_smile:

12 kedvelés

Jó az! :+1:

5 kedvelés

Na megkóstoljuk!? Igen ez még a Zolika féle​:rofl:


8 kedvelés

…juk? Tudsz küldeni mailban? :joy: Az jóféle :+1:

4 kedvelés

Megbeszelhetunk valamit, van itt pár dohányos ha kell cserélni, bár azok több nickkel vannak​:blush: Van 2 doboz nick is, sóra cserélném

2 kedvelés

Szia @Ivett, hova tűnt, lett a https://500px.com/p/ivettbacso?view=photos??? :thinking:

4 kedvelés

Szia Tamás! Én töröltem, mert begurultam rájuk! :sweat_smile: Itt megtalálsz:

Imgur

7 kedvelés

Mentve ez is! :hugs:
De hogy ne legyen off, most visszatért, a nagy hazai kedvencem amit nagyon, de nagyon szeretek! :heart_eyes: :+1: Hú de jó a rímem gyerekek! :sweat_smile:

15 kedvelés

Múlt héten fogyott el nálam. :saluting_face:

3 kedvelés

Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértesnek nem. Ja, meg 15% kedvezménynek a Bombo-ra. :slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Az Orientalról majd jöhetne vélemény… 1 hónapja érlelem lassan, egyelőre csak Ammit rda-ból kóstoltam, elég borzalmas egy valami :smiley: A Blendfeel Morning Glory meg mégrosszabb… Jókis rendelés volt :sweat_smile:

4 kedvelés

Rendben, bár a Bombokat kivéve, nem mostanábban lesznek bekeverve. Impulzus vásárlások voltak.:slightly_smiling_face: A Blendfeel American blend egyébként. Mindkettő elég jó értékeléseket kapott azon az oldalon, ahonnan jöttek. Meglátjuk, pár hónapja nagyon ráálltam a dohányos vonalra.

6 kedvelés

Én csak ennyit tudok róluk mégegyszer :köszönöm nem :grin:

7 kedvelés

Na ez megnyugtató :rofl:

6 kedvelés

Ki kell mondjam a natúr kivonatosak nem az én ízvilágom :joy:
Lehet felőlem akácfán vagy hordóban érlelt is,akkor sem kell :smiling_face:

9 kedvelés

Nyúlbéla :rofl:

8 kedvelés

Egyelőre nagyon úgy tűnik nekem se… A Latakia még bassza a fantáziám annyiszor olvasom, azt még lehet berendelek a Bombok mellé kovetkezőnek ha lesz raktáron

6 kedvelés

Azért az ilyesmit nem érdemes túl sok wattal küldeni. Csaxszólok, bár nem tom mennyivel kínáltad meg.

3 kedvelés

Ha ràm hallgatsz ne tedd :joy::joy::joy::joy:
Maradj a bombonál vagy a drifternél :grin:

3 kedvelés