Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Abban a borítékban biztosan nem csúsztak volna széjjel, úgy össze volt pakolva. De ettől függetlenül lehet, hogy ez volt a szerző ötlete.

1 kedvelés

Köszönöm szépen! Most megvárom a Caimant, azt próbálom, aztán meglátom, mennyire jön be ez a squonk. :slight_smile:

2 kedvelés

Azon gondolkodtam, vajon ehhez a Votofo Profil modhoz vajon lehet-e tartalék hátlapot (akkufedelet) kapni? Nem érzem túl tartósnak azt a műanyagot. :thinking: Persze, lehet, hogy jobban bírja a strapát, mint gondolom…
Tartály van hozzá, azt láttam.

2 kedvelés

Lehet van hátlap is,habár én a Think Vape Thor Pro-hoz égen földön se nem találtam. :thinking: :saluting_face:

Eddig én sem találtam. Legfeljebb majd vigyázok rá, ha nincs, vagy talán megoldható 3D nyomtatással szüksèg esetén… :thinking:

3 kedvelés

Az lehet opció. :smiley:

Abszolut nem értek hozzá, de akkor talán nem teljesen hülye ötlet. :slight_smile:

1 kedvelés

Drip turbok…
Balra egy szűkítős lego változat.
Jobra egy hűtőbordás kivitel.
(utóbbi futás közben, menetszélben a leg hatékonyabb) :wink:


7 kedvelés

Nagyon menőn néznek ki!

1 kedvelés

Nekem pedig az URSA Minis jött meg. Az irodai tapasztalataim egyelőre nagyon jók vele, ámbár sétálósnak vettem. Majd a hétvégén megyünk az erdőbe :face_with_diagonal_mouth:

1 kedvelés

Ez a bordás 810 klafa nagyon. :star_struck:

Rumos csokoládé, dió és keksz. Ez lesz a mai keverésem, remélem jól sikerül :heart_eyes:

3 kedvelés

Bírja az! Jobban mint gondolnád. Nekem legalábbis nincsen vele gondom, bár még nem esett le ez a mod. De tuti le fog ez is, mint a többi. :joy::joy:

1 kedvelés

Hála az égnek ez nem a legendából való Pandóra

8 kedvelés

Milyen cucc ez? :star_struck:

Ha jól emlékszem covid elején kezdték ezt alkalmazni, azt úgymaradtak…

1 kedvelés

Hát, remélem is, hogy bírja. :slight_smile: Azért próbálok számítani minden eshetőségre. :thinking: :slight_smile:

1 kedvelés

Csak bogyós gyümölcs. Egy 75ml flaki 50ml leves 50/50 . Franci Swoke gyártmany mint a saiyan . Megkapó nem túlzó, egész napos, jól lecsengő íz , halovány hűsítő hatású annak elenére hogy nincs benne.
Az alján az szerepel Elvish berries = Tünde bogyók :sweat_smile::rofl:

1 kedvelés


Gandalf liquid-es rendelés,már be is kevertem.Azt meg elraktam hűsölni.A huzal meg holnap tesztelődik. :yum: :wink: :smile:

6 kedvelés

Nem tudom,ne kérdezzétek​:joy:
Lehet bepánikoltam hogy nem lesz egyszercsak semmi itthon :joy::joy::joy:

5 kedvelés