Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

igen az lesz az:

image

6 kedvelés

Mai érkezés/keverés :slight_smile:

A La Tabaccheria - Oriental és a Blendfeel gyönyörű frissen keverve, mint amibe belehánytak… :smile: Ezeket 1-2 hónapig fölösleges kostolgatni, ugye?
10%-ra kevertem 50-50 milit elsőre, remélem elég lesz…

11 kedvelés

Kivonatosakat igen. Bár én 3-4 hét után simán elkezdem használni. Utána is változik, de sztem az 1 és 2 hónapos között nincs akkora különbség, mint az 2 hónapos és féléves között.

6 kedvelés

Na majd meglátjuk, hogy birom. Újdonságoknál általában hajt a kíváncsiság… :smiley:

4 kedvelés

Én is ott szoktam elrontani, de már megbékéltem vele. Nem alkotok véleményt az első kóstolásra :grinning:

6 kedvelés

Én már lassan 3 hete érlelem. Bizakodó vagyok :slight_smile:

4 kedvelés

Pont a Bombo Nutty-nál ez viszont jól jött, mert az első hónapban elfogyott a fele, és utána már nemigazán hozta nekem azt az ízt mint előtte. A Suprára is rámegyek szerintem pár napon belül… :smile:

4 kedvelés

szerintem igen kellemes, kremes es edesseg is pont jo. nekem mar 2. flakonom ez :wink:

5 kedvelés

1 hónapot azért illik megvárni vele? Két hét után már éreztem, hogy jó gejl de leírás és beszámolók alapján kell neki az idő.

5 kedvelés

hatarozottan kell a 4 het! :wink:

5 kedvelés

Köszönöm akkor várok! :smiley:

5 kedvelés

Azhad’s cuccoknál ért ilyen meglepetés. A legkapább kivonatok (Signature 1000, Old Times, Latakia) a legcsodásabb arcukat fél évesen mutatták meg. De a minimum 2 hónap fontos, vagy egy enyhe melegebb környezet. :grin: (Tudtam hogy félreérted​:joy:)

8 kedvelés

Voltam ma itt a megye székhelyén vape shopban. Kerestem valami vékonyabb szálhuzalt. De csak ilyet találtam… valaki próbálta már ezt a fajta clapton huzalt?


Az eredeti terv 30ga szálhuzal lett volna…

7 kedvelés

Nem próbáltam, de biztos finom :smiley:
Csak ugye az ára a tekercshez képest…

3 kedvelés

4 lej volt darabja, (ami 0.80 eurocentnek felel meg) mert ebben a shopban nem üvegre hanem darabra adnak mindent…:rofl:

5 kedvelés

Az 3150 forintban :grin:

2 kedvelés

Brünciben használtam ezt nagyon sokáig, meg még elvétve néhány tankban. :slightly_smiling_face: RDL-ben 4-5 menet 2.5-ös magon, 15-17 wattal hajtva nagyon is szuper. :blush: Azt vettem észre, hogy ez a huzal a tömör vattát nem nagyon szereti. Gyorsan izzik, ezért olyan vattával van jóban ami jól vezeti a liquidet.

4 kedvelés


Végül is 5 menet lett. Egyet lehúztam róla, mert sokalltam azt az 1.64 ohm-ot ami az üvegre volt írva. Így is sok ez az 1.45 ohm. Erre 13.5 watt van kiírva, de kell tolni feljebb, mert, mintha kevés lenne ez is neki.

És, igen… igy már kezd kaparni is kissé. Ami viszont jó, hogy kevésbé melegszik így a kazán is. Ami nekem pont jó.
Közben tesztelem a fél éve érlelődni hagyott levendula kivonatot, amit 100% tiszta pg-ben érleltem eddig. Ma szürtem le, és be is kevertem belőle 100ml-t.
Így elsőre ízben eléggé jó lett.
A recept: aroma 10%-ban.
10ml 20mg/ml-es nikotin.
80 ml tiszta vg.

:blush:

7 kedvelés

Én ugyan ezt használom csak nem kész coil-ként.
ATAMAN V2 ÉS a tripod is ezzel van tekerve.

Ezt most rendeltem meg az aliexpres ről.
A vandy vape márkájút használom de gondolom ugyan az a minőség lehet.
Majd meglátjuk.

8 kedvelés

Kevés volt mostanában a desszert itthon vagy is van csak :expressionless: rá se nézek inkább azokra .
Na mindegy van benne számomra is új meg látjuk mit hoz ízben majd :grin:

10 kedvelés