Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Persze írok majd, de csak 1 hónap múlva, mert addig érlelődik a “cucc”.

szerk.: Jaa, a Bombo Solo már volt nekem, nem tapasztaltam semmi mellékízt ami fura volna. Vaníliás fehércsokis, kellemes dohányos felhanggal, nekem egésznap is “pöfékelhető” aroma.
Nem sokat MTL-ezek, de abban jobban érzem az ízeket (By-Ka V6 Vintage Edition), mint DL-ben. :wink: :blush: :saluting_face:
Smoke Smoking GIF by Leorangesmoke

10 kedvelés

Erre a Solo vonalra érdemes odafigyelni. Nekem egyelőre csak egy Tobacco Cubano van, de eléggé elégedett vagy vele :grinning:

7 kedvelés

A legnagyobb baj az, hogy hamar elfogy a palack tartalma.
Mert finom és egyfolytában késztetést “érezek” vape-elni. :rofl: :saluting_face:

9 kedvelés

És most nézem, hogy létezik belőle Latakia is. Jajj, rögvest ment a kedvencek köze, el ne feledjem :grinning:

7 kedvelés

Az utóbbi két hétben ez a két liquid amit nehezen tudok letenni​:slightly_smiling_face:

Kóstoltam már korábban sárkánygyümölcsös liquideket de azok nekem nagyon parfüm izűek voltak ezért ment a lefolyóba. Viszont ez a keverék nagyon betalált nálam. Hűs, de nem annyira tolakodóan. Hűsítés 4/10

Anno amikor először kipróbáltam (porlasztós tank) nem nagyon tetszett de miután elkezdtem RDAzni megértettem miért áradoznak olyan sokat róla. Nagyon lágy tejszínes gyümölcsös egyveleg amit egész nap tudok szívni.

11 kedvelés

12 kedvelés

Vaperstore.eu, 2 napos kiszállítás,(tehát működik a bolt, és jól) szerdán rendeltem, ma kevertem be az aromákat. :saluting_face: :wink:
30 nap pihenő nekik, aztán fogyasztható. :yum:

16 kedvelés

Az alma-dohány fúzió meglepő módon jól működhet :+1: lásd Royal Gold.

4 kedvelés

30 nap múlva kiderül majd. :thinking: :saluting_face:
(megint jól “megfontoltam” a választ, de dolgozás volt ma is :rage: :japanese_ogre:)

4 kedvelés

@Szabolcs_Barna @Zolika

Megkerestem a Kumulusvape-t a Reload S Pro miatt és jelezték, hogy jelenleg nincs listázva a termék náluk. Deee utalt rá, hogy hamarosan felbukkanhat az oldalon :sunglasses: :ok_hand:

4 kedvelés

Igen. Egy kevéske la tabaccheria oriental aromát is. Csupán azért a hamutartós íz miatt.

4 kedvelés

Jó cucc az Oriental? Ma vettem rá magam az első kivonatos rendelése, Oriental és egy Blendfeel - Morning Glory lett a kiválasztott. :slight_smile:

4 kedvelés

Az oriental eléggé light-os kivonat. Legalábbis számomra. De attól még megvannak benne azok a füstös ízek…

3 kedvelés

Köszi, gondolom kísérlet hozta azt kis plusz hamutartós ízt.

3 kedvelés

Azhad’s verzióban is olyan. Lightosabb.

2 kedvelés

Azokat nem próbáltam még.

2 kedvelés

Mindig az van. Kísérlet… hiszen ez erről szól. Mert mindig van új a nap alatt​:blush:

3 kedvelés

Ez pont így van :+1::grin:
(Illetve több nap, mint kolbász)

attack of the clones Tatooine GIF by Star Wars

4 kedvelés

Mai keverések:

Tasty Mania Donut Popcorn Power Chill Pill
Scones DarkMan by Chef’s Flavours
Albert Virus Vape
Wéra Maori Full Moon
Guave, Passionsfrucht&Ananas Riot Squad Punx
Goose Juice
Shaker One - Suprem-e
Banana Strawberry Smoothie - Omerta
Railroad - Steam Train
Cinnaroll Barehead

6 kedvelés

Quack’s Juice Factory féle Goose Juice?

2 kedvelés