Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Azt a pisztáciás lötyit ott bal oldalt már próbáltad? Egyre több embernél látom, és kezd nekem is szimpi lenni​:yum:

2 kedvelés

Meg soha.Nezegetem lassan harom eve, most vett ra a lelek hogy beteszteljem.

3 kedvelés

Ha ez a Don Cristo akart lenni, akkor nem rossz.
Cserébe brutálisan kokszol :sweat_smile: Mindig van itthon

8 kedvelés

Igen, arra gondoltam. Brutális az mit takar? 3-6 ml aztán szénbánya?:laughing:

6 kedvelés

Legyen mondjuk 10-12​:grin: Nekem megéri a melót a tekeréssel, én szívom

6 kedvelés

Az összes DC ilyen számomra @Mbalazs1, legfőképpen ez, pedig ízre hibátlan! :slightly_smiling_face:
Már egy fél éve, száműztem a tekerésgyilkos kokszgyárat a sarokba! :joy: :rofl:

11 kedvelés

Na majd egyszer beszerzek egy adaggal​:yum:

4 kedvelés

Büntetésben van?:rofl: Ránéztem gyorsan…szivardohány és juharszirup…nem hangzik rosszul​:face_with_peeking_eye:

4 kedvelés

Kajakra kokszol?De sebaj,azhad-ot is van hogy 15 ml utan tekerem ujra​:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 kedvelés

Ez nálam is, de már 8 ml után lehetne :roll_eyes::joy: mert fekete a chimney belseje is.

5 kedvelés

Nálam most az Azhad Dark Bite akár 4ml is kibír :rofl:
Aztán közben rájöttem, hogy az Il Cigaro-t sem tudom tovább hajtani. Ilyen ez a kivonatos szakma :sweat_smile:

8 kedvelés

Ez egy ilyen sport. Ami nem csinál mocskot, az nem is finom :rofl:

11 kedvelés

Nem tudom mivan, de hetek óta állandóan az El Presidente-t akarom szipogni. Soha senki nem mondta, hogy ez jó, szóval nem tudom, mit képzeltem :sweat_smile:

9 kedvelés

Tropico 6 Wave GIF by El Presidente
:rofl:

5 kedvelés

Én megdicsértem anno, 22-ben…de aztán 2 hónap múlva bekukoricásodott :pleading_face:

8 kedvelés

Jó, hát rólad tudjuk :rofl:

7 kedvelés

Mi lehet nem vártunk velük annyi ideig az elszívással :grin:

8 kedvelés

Csak diszkréten egy ötlettet adnék, amit tapasztalati úton szereztem és most megosztanék Veletek. Mert ha mégis megtaláltad az oldalt és végül újra tudtál rendelni “abból” a töményből jó sokat, de a freeshipping miatt kénytelen-kelletlen még kellett mellétenni valamit a kosárba ami lehet, hogy nem is olyan finom…jaj most mit is???
…a “Kaktuszvirág” nekem ízlik. :yum: Nagyon bejött, de más nevében nem nyilatkozhatok. +1 voks neki. :innocent:

Ahogy nekem ízlik: 120-3mg/4ml

9 kedvelés

Plants Vs Zombies Reaction GIF by Official PvZ

6 kedvelés

Kaktuszvirág-Lime volt egy időben “favorit” nálam. :yum:

5 kedvelés