Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Adódott ez a kis lehetősèg​:slightly_smiling_face:.Szállítási költsèggel,olyan 360-370 forintra jön ki egy doboz.
Meg már írtam is,hogy ilyenkor egy kicsit megnyugszom,ha van +10 doboz vattám.:sweat_smile:
Szerk:
Javítanom kell magam,elnézést,ha bárkit is megtévesztettem volna.
Tehát szállítási díjjal ~515-520 forint/db a helyes ár.

8 kedvelés

Szia! Hol vetted?

3 kedvelés

Healthcabin oldalról rendeltem,de ahhoz,hogy ilyen kedvező ár legyen, mèg bónuszpontokat is felhasználtam.

7 kedvelés

Köszönöm!

3 kedvelés

Valaki dobjon már egy kedvelèst ez alá is,aki mèg nem tette,de tetszik neki amit lát.:slightly_smiling_face:

Had kapjon Árpád is egy “szèp válasz” kitüntetèst.
Köszönöm.:hugs:

6 kedvelés

Ment is like! :star_struck:

Jó látni, hogy más is szeret költeni :smiley:

7 kedvelés

Ingyen jobban esne mindenkinek.

Dave Chappelle Freedom GIF

5 kedvelés

Nekem is :smiley:

Motoszkál bennem a kisördög, hogy éljek-e a havi Kumulus akcióval. Van most -30% + most kaptam 2*-10%-ot + van még egy 6 eurós vásárlás után járó kuponom és ráadásul van egy-két aroma amin -50% van. :sweat_smile:

8 kedvelés

Lassan,ezt a topikot nèmítani fogom.:joy::joy::joy:

8 kedvelés

Ilyen szörnyű konstrukció esetén csakis Free Shippinggel :grin:

7 kedvelés

Na ideje keverni valamit, egyes dolgok fogynak :grin: (sajna van ami nem, még a próbaadagok sem…:roll_eyes:)

15 kedvelés

20 méter propilén glikol? Néha én is felírom, mibe mennyi maradt :smiley:

8 kedvelés

Csak úgy 20 méter, ha lakótelepi csempefuga repedésbe öntöm :point_up::joy: igen, ez tanyakóddal 20 mg.

9 kedvelés

Eh, pedig tök logikusan levezettem, hogy 1 liter volt amikor megvetted, használtál belőle és most maradt benne 20 méter.

7 kedvelés

Megmértem, igazad van :+1: :grin:nincs valakinek egy fecskendője, vagy MOP? :roll_eyes:

4 kedvelés

Nagyon köszönöm :hugs::handshake:

3 kedvelés

Ellen tudsz állni a kísértésnek? NEM! Mert mint tudjuk, a pénz nem boldogít, csak az, amire költöd! :slightly_smiling_face: :sweat_smile:

19 kedvelés

Meg is hozta a futár a csomagot.Kicsit késett.16 óra helyett,17:30-ra ért ide.Húsvét után.:grinning:80 helyett,130 csomagja volt.


Holnap kevergetek,mint egy alkímista​:rofl:

20 kedvelés

Pár évre elegendő vatta megérkezett ide is​:slightly_smiling_face:

19 kedvelés

hozzam most erkezett meg az alapanyag a hetvegi kevereshez :slight_smile:

19 kedvelés