Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Komoly adag :grin:

7 kedvelés

Nem egy kanári adag, az biztos…:grin:

8 kedvelés

Egy kipróbált (és megkedvelt), meg két új. Mindjárt be is keverem. :yum:

17 kedvelés

Na végre… SM pre-order is ideért… Minek is küldenének e-mailt arról, hogy feladták, nézegesd az oldalukat hogy mikor kap trackinget a csomagod hülyegyerek :man_facepalming:. Csak rácsodálkoztam a Magyar Posta e-mailre, hogy már megint mi a **szt vettem amiről megfeledkeztem.:joy:

12 kedvelés

Várom én is pár napja a rendelt árút,már a fene megesz,hogy hol van. :saluting_face: :wink:

5 kedvelés

Valaki előbb biztos h leteszteli, mielőtt hozzád érkezik…

4 kedvelés

Elképzelhető!? :rofl:

4 kedvelés

Pár dolgot én is van köztük új , régi és kék :joy::sweat_smile:.
Aromarizer v3 :eyes: meg az apró

4 kedvelés

Lapozgatom az aldis újságot, hátha valakinek ilyesmire lenne szüksége. Nincs tapasztalatom vele!

14 kedvelés

Vapehoz ez már teljesen OK. :+1:

(Nekem meg porszívó kell nemsoká :roll_eyes::joy:)

11 kedvelés

Na ezekre nagyon kíváncsi vagyok​:drooling_face::dash:

14 kedvelés

Kukorica, Baklava, kukorica​:slightly_smiling_face:
…amúgy jó sor, de a 2 szélsőt ne hagyd túlérni, az a tanácsom :slightly_smiling_face: azaz, ha megvolt a 4-6 hét érés, fogyaszd el őket 3 hónapon belül. Ha ezt meghaladod, érdemes hűtőbe tenni. Vagy jöhet egy kukoricás mellékíz, elmegy az állaga.

5 kedvelés

Na hát ezt jó tudni. Mondjuk ha olyan ízesek, finomak lesznek mint amilyennek elképzeltem őket, akkor nem kell attól félni, hogy lesz idejük " megromlani"…:face_with_peeking_eye:

3 kedvelés

Én addig pityizáltam őket, hogy megszívtam, ezért tanácsoltam csak :slightly_smiling_face: pedig a jobb szélső az egy igen finom desszert eleinte.

3 kedvelés

Grampa nálam nagy kedvenc. Kukorica meg csak @Zoli76 fejében van, meg a térde alatt a sarokban ha rosszalkodik :sweat_smile:

9 kedvelés

Mióta rossz a térdem, már csak főtt kukoricára vagyok hajlandó térdelni :grin:

(Fenntartom kb. 8 féle íz után, hogy annak a gyártónak a termékei túlérnek, ha szobahőn maradnak 3 hónapon túl…de ez lehet hogy csak engem zavar jobban, hogy májsz bitte​:wink:de nálam lerontotta a kezdeti lelkesedést.)

8 kedvelés

Ez valami limitált, :corn: ízű széria lehetett :thinking:
Az enyémből mindig kispórolják :grin:

8 kedvelés

Eleinte nincs, csak rosszul öregszik :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Te öregszer rosszul. Már az ízérzékelésed sem a régi. És milyen gyorsan hanyatlik :sweat_smile:

7 kedvelés

Én is :sob:

5 kedvelés