Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

A 2 determináns rummárka :grin:
(A Tipli RUM-ot most ne emlegessük…
:roll_eyes:)

4 kedvelés

Pedig TE szoktad érteni.Vagy nem?! :rofl:

4 kedvelés

Igen közben meglett. Itt volt a szőnyegen, csak elveszett a mintájában :smiley:

5 kedvelés

Miért megvolt???:rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Végre megérkezett és bele kezdhetek a tesztelésbe hogyan mint kell tekerni és vattázni​:grin:
Van mivel szórakoznom :thinking: Tudom megosztóak a vélemények a hildáról ahogy minden más tankról is de ilyen ez a pop szakma :grin:


Ezt is ki akartam próbálni hogy milyen a kis hölgy :wink:

11 kedvelés

Amúgy jó… 29 ga NI80 4-5 menet 2,25-ös mag. Pl.

5 kedvelés

Nekem ni80 van 28ga remélem az is megteszi

4 kedvelés

Legyen benne sok örömed. :blush: Nekem Vandy Vape Ni80 Superfine MTL Fused Clapton-al volt a legjobb, valami laza vattával. A huzalból van több méret is, csak már nem emlékszem melyiket használtam, de nem volt túl vastag. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Közben megtaláltam a képet, rajta a méretekkel. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Köszi szépen az infót kiprobálom majd akkor claptonnal is van nekem is ugyan ez csak nem tudom ebbe a kazánba milyen méretekkel érdemes próbálkozni a jó íz érdekében 5-6 menet 2,5 magon jo lehet?

7 kedvelés

2.5-ös magon 4 menet elég, 5 menettel már jelentősen melegebb a gőz, de ha azt kedveled akkor nyugodtan. :slightly_smiling_face: Viszont ami szerintem lényeges, hogy ne emeld fel túlságosan a tekerést. A tekerés teteje legyen kb egyvonalban a bekötőoszlopok tetejével. Hézagosan tekertem, ahogy mindent. Szerintem ezzel a setuppal baromi ízes tank tud lenni. A laza vatta ha jól dereng Coil Master Pro Cotton volt, de a Vapefly Cotton Cloud’s is pont ennyire laza. A vájatkoat ne tömd túl vattával, csak úgy lazán. Remélem ez segít, mert olyan ízeket lehet kicsalni belőle így, hogy ajjaj. :grin:

Szerk.: Azt kifelejtettem, hogy mindez 2.1-es AFC mellett, hogyha kisebb AFC-c használsz akkor lehet a 3 menet is elég, de majd úgyis látod. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszi szépen este ki is próbálom​:hugs:

4 kedvelés

Kísérletezés új ízekkel​:thinking::face_in_clouds: + egy bevált​:smile:

11 kedvelés

Baba cucc :+1:

3 kedvelés

Mostanában rákaptam a füstös citrom teára :thinking: ezért most egy tank erejéig megLatakiáztam kicsit az Imperia Lemont.
Hm… :stuck_out_tongue:

Fú, amúgy hosszú távon csak mazochistáknak… :joy:

12 kedvelés

Esetleg javaslom a TNT Master-t. Latakia-citrus kombó és nem is rossz.

4 kedvelés

Kirobbanó íz hatás :rofl:

5 kedvelés

Jegyezve :wink:bár iszonyat mennyiségű aromám van még :open_mouth: ez fényévekre van a racionális vásárlástól.

5 kedvelés

Egy kis olasz küldemény​:smiling_face:

18 kedvelés

Jajj, de szimpatikusan néznek ki :grinning:

5 kedvelés

Teszek egy próbát újra egy piás aromával.Vízöntő,szóval nem lehet kihagynom. :grin:

4 kedvelés