Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Öreg rokáktól azt hallottam hogy nem tesz jót a liquidnek a hütő mert roncsolja föként ha ízesített és ezt pontosabban mystic Peti mondta egy podcastban

2 kedvelés

Nem értek egyet, még fagypont alatt sem. De +5 fokon csak előnyök vannak.

2 kedvelés

Oké, de kíváncsi leszek, ha 6ml után kell cserélni, akkor is ilyen boldog leszel? :wink: :joy:

6 kedvelés

én se hűtőben tartom de én azért nem mert nem fér be…

5 kedvelés

Láttam egy faxa hűtőt, valami Dicodes gyártja. :grin: Ja nem, BEKO :roll_eyes:

6 kedvelés

Az aromák és az alapok laknak a hűtőben, a kész levesek a szobában itt bent. :slight_smile:

(Mystic Peti aligha sokkal öregebb, mint én. :wink: )

5 kedvelés

Fémhordóban tárolod? Mert az átlag liquid azért be szokott férni :rofl:

3 kedvelés

Kicsi a lakás és így van már évek óta csak a nic.van hűtőben.

4 kedvelés

Nálam ez hasonló, csak a levesek fele is hűsöl, mert több havi lett bekeverve…véletlenül :grin:a nic a hagymakarika mellett van most.

2 kedvelés

Nekem nem fér be az összes ami be van keverve melyik maradjon ki melyik menjen be …?

4 kedvelés

Nekem a 6ml fél napra kb elég ha melózok demeló után 5 perc vattát cserélni csak érje is meg legyen ott az az íz hogy kiérdemelje ezt​:grin:

4 kedvelés

Nem szoktam túl sokat egyszerre bekeverni, főleg, mióta jöttek ezek az új ízek.

2 kedvelés

Nekem az megy be, amit tudatosan félreteszek.
Persze ez néha bukik.
Unom a banánt - go hűtő - 2 nap múlva de szívnék banánt - ki - másik helyére be.

5 kedvelés

engem se zavar mondjuk én komplett újra tekerek napi 5-8 rta-át…

5 kedvelés

Én is imádok tekerni szívesen csinálom bár mikor​:wink:

3 kedvelés

Az Adam’s Vape van olyan jó, sőt szerintem jobb mint a Bombo! :wave:
Nagyon szeretem a pisztáciát, eddig pár márkát próbáltam, de a Adam’s ami hozza a legjobban a pisztáciát szerintem! :wave:

4 kedvelés

Nézem már a kínálatot. :+1:

3 kedvelés

Csak ér valamit az ő szava mivel jó néhány éve keveri az aromákat és ahogy tudom jó minőségű termékeket forgalmaz azért van pár év a háta mögött valamint ujabban hallottam még a párásító potcastban is hogy Charlie és Fifika beszéltek erről akik úgyszintén rég a szakmában vannak

4 kedvelés

Egyáltalán nem állt szándékomban a tapasztalatát és hozzáértését megkérdőjelezni, ha estleg így vélted értelmezni, amit írtam.

4 kedvelés

ez csak szokás kérdése…én se hűtöm.

3 kedvelés