Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Havi HC csomag​:grin:

14 kedvelés

Ma sajnálattal vettem észre, hogy kb. 7 hónapja bekevert aromamesteres Pisztácia Fagyi liquidem kissé agresszívvé vált :roll_eyes:
(Ordítozott, leütött hátulról, majd végigverte a lépcsőházat, és kidobta a tv-t az erkélyen…azaz nem).
Az alapíze erősebb lett, de megjelent egy kesernyés túlérett, enyhén tömény és karcos íz. A színe is igen sötétté vált. Így már nem ízlik annyira…
Más is észlelte esetleg ezt, ugyanezen aromával?

6 kedvelés

Ma érkezett nekem is AliExpress -ről 8$ áron kaptam meg szerintem az utolsó darabot mert utánna többé nem volt elérhető :heart_eyes: szerintem megérte annyiért :thinking:


Meglepően jó ízeket add a tank és gőzöl is rendesen igaz 3 ellenállás jár bele​:grimacing: ez a Stillare v3

11 kedvelés

Ezer éve nem láttam üvegszálas tekerést… Anno volt hozzá egy vastag zsákvarrótűm. :+1:

6 kedvelés

Én sima ni80 28ga szálhuzalt tettem bele az üvegszálas tekerés nekem kínai :joy:

3 kedvelés

Az a fehér fonott madzag, ami köré a drót van tekerve, az üvegszál. A vattát helyettesíti. Előnye, hogy elvileg nem ég meg.

8 kedvelés

Ezzel tisztában vagyok mind hogy milyen tulajdonságokkal bír csak még sosem tekertem és nagyon nem is szándékozók a közeljövőben sem :grin: maradok a vatta mellett

2 kedvelés

@Zoli76 én úgy tudtam, hogy pisztácia nem is volt :wink:
Nekem másik, kifejezetten édes ízzel volt hasonló élményem (BRHD, valami barackos lepény).

5 kedvelés

Akkor ezek nem szépen öregszenek… :roll_eyes: Mindegy, elszívom, vagy bedobom városi fertőtlenítőnek. Csak a gyerekfagyiból majdnem Pisztáciás Tipli lett :thinking:

2 kedvelés

A zsákvarrótű pedig azért kellett, hogy a drót ne legyen túl szoros. Pl.
2 mm magatmerőhöz fogtál 3 db 1 mm-es zsinórt, közéraktad a tűt, körbetekerted a huzallal, majd mikor kész volt a tekerés, kihúztad a tűt. Így laza lett a tekerésben az üvegszál, tudta szállítani a lötyit.

4 kedvelés

1 hónapos korában ment a lefolyóba az összes. :face_with_diagonal_mouth:

4 kedvelés

Vásároltam egy új Kuma rta-át a Vbar.it -ről…szerintem nem új írtam nekik kiváncsi vagyok mi lesz…

12 kedvelés

Antikolt :thinking:

3 kedvelés

ezt ne írják inkább semmit… :grin:

5 kedvelés

Nem szeret téged ez a vbar. :sweat_smile:

6 kedvelés

Pedig sok ezret ott hagytam már…még nem is válaszoltak…

8 kedvelés

Mostan hozta nemrég a futár.A kettő nagyobb bekeverve,a kicsinek még keresnem kell palackot.

16 kedvelés

Nekem is befutott a vasárnap esti rendelésem ma délutánra :heart_eyes:

13 kedvelés

Azok a csavarfejek, dikk! :scream:

3 kedvelés

Azzal nincs baj azzal van a gond ,hogy használták a boltban.

5 kedvelés