Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Megjött a Diplomat klón (6 munkanap Kínából…). :blush:

Levegőzés nagyon tetszik, ízben remélem sikerül még majd többet kihozni belőle. :slight_smile:

A Taifun GTR klón tetszett eddig legjobban ízben, de az meg 2x szarrá áztatta a modot a leves feltöltése után, úgyhogy két választás maradt, földhöz vágom, vagy költözik. Az utóbbit választottam. :smile:

7 kedvelés

User error :wink:

1 kedvelés

A GTR az tuti, de nem akartam neki időt adni, jobban preferálom a folyásbiztosabb kazánokat. :slight_smile:
Ennél meg nem rossz az íz, lehet csak az idő szepíti az emlékeket, hogy volt ez a Nutty édesebb is kicsit másik kazánban. :slight_smile:

1 kedvelés

Cseréld a harangot a pokerre az a leg édesebb nekem legalábbis :grin:

4 kedvelés

Egy ideje a kedvenc párosom :blush:

8 kedvelés

Na ugye mondtam én :joy::smiling_face:

4 kedvelés

Igazad volt. Ezt még a mentolos-gyümis férjem is imádja :kissing_heart:

3 kedvelés

Sajnos a pluszban vehető harangokat nem klónozták. :smiley:

Használ / használt valaki itt light mentolos dohány keverést? Jó vagy inkább wc mosó folyadéknak lenne jó? :joy:

Tapasztalatom szerint a kivonatosokat elnyomja, ha utólag adagolsz bele. Próbálgattam régebben. Csínján kell.
“Gyári” kifejezetten dohányos-mentolos leveshez nem volt szerencsém, de valahogy túlélem :grin:

2 kedvelés

Utólag nem adagolnék bele. Igazából kész motyót akarok kipróbálni , mert szeretem ( szerettem a mentolos malbit ) :smiley: és tök jó lenne ha lenne hasonló íz.

De persze összhangban , nem úgy hogy lefagy a fejem is tőle :smiley:

2 kedvelés

Ha szerettem volna a mentolos cigit,akkor ezeket például,biztos kipróbáltam volna:
https://www.liquid-aroma.hu/La-Tabaccheria-Organic-4-Pod-E-mint-10ml-aroma
https://www.liquid-aroma.hu/Blendfeel-UK-20ml-aroma

6 kedvelés

Hmm… ez a Blendfeel jól hangzik.

3 kedvelés

Ma érkezett (liqid city)

9 kedvelés

Elmaradt a múltkori rendelésem hogy megosszam veletek mit rendeltem de ezt most pótolom​:wink:


Sajnos a zeus tankba még nem találtam meg a megfelelő tekerést hogy mi a jobb ízre de ha valaki tud tippet akkor örömmel kipróbálom :pray:

8 kedvelés

“Indulhatok” squonk-olni,a “régi”-új készülékkel.
Dovpo Topside Lite+Svedish Vaper Hot Rod. :wink: :slightly_smiling_face:
Megint majdnem lemaradt a kép:

9 kedvelés

Ugyanaz a keret, de most Azhads Kentuckyval nyomjuk. (Érzek egy kis ízt!)
Az erő legyen a délutánosokkal, amúgy meg mindenkinek jó pihenést :+1:

7 kedvelés

Nálam is Tom bácsi jön a szopókán, mert Tamás vagyok vagy, nemtom… :wink: :sweat_smile:

7 kedvelés

Nem magamnak rendeltem, de annyira bejön, hogy nekem is, nekem is kell! :wink: :+1:

4 kedvelés

Csakis ebben a zöldben :grin:

(Én nem tudom magam rászánni, nem bízok bennük, meg valahogy a th se meggyőző fotóról :thinking:)