Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Befutott az unicornvape is mára

10 kedvelés

Az enyém még a németekhez se jutott el :frowning: pedig gondolom 27-én adták fel a tieteket is

Kíváncsi vagyok mit gondolsz majd a saját márkás liquidjükről :blush: Én még nem mertem berendelni őket.

2 kedvelés

Kb akkor talán, de nem emlékszem

2 kedvelés

Nálam is ez lesz az első “saját márkás” cucc, én is kíváncsi vagyok rá

3 kedvelés

26-ai rendelés érkezett ma meg hozzám. A 27-én leadottról semmi infóm.

2 kedvelés

Akkor ha jó lett volna a webshop, már itt lenne a modom… :smiley: mindegy, szerencsére nem sürgős, még azt se tudom mi kerül majd rá…

2 kedvelés

A drót is érdekes lesz :+1::dizzy:

2 kedvelés

2,5 mag 4 menet 0.8ohm lett

4 kedvelés

Az osztrákok sem szaroznak…

2 kedvelés

Két nagy, kedvencemmel kezdtem az évet, frissen, üdén! :laughing: :heart_eyes:

14 kedvelés

Unicornvape-nek jár a piros pont :slightly_smiling_face: :ok_hand:
Véletlenül rossz aromát küldtek meg és a “panasz” levelemre egy órán belül válaszoltak is melyben jelezték, hogy küldik is a hiányzó terméket.

Plusz infó, hogy friss készlettel dolgoznak mert mindhárom aroma 2027.02.-2027.06-ai szavatossági idővel rendelkezik.

11 kedvelés

Nálam is megjött az unicornvape-ről az SBS, meg egy pár dohányos longfill is… :slight_smile: remélem beválnak, elég sok jó véleményt olvastam mindegyikről.

Párommal viszont nem tudom hogyan hitetem el, hogy az a sárga mod már hetek óta ott van az asztalon, csak ő nem figyelte… :sweat_smile:

A Dvarw-val nem túl szerencsés páros, pont belülre esik a levegőzés, érdekesen levegőzik így… Még szerencse hogy csak a 22mm-es verzió.


11 kedvelés

Isten hozott az sbs-ek vilábában. :sweat_smile:

10-ből 9 tanknak szar helyen lesz a levegőzése…

Akkor még szerencsém is van, a Tomahawk-on az Aromamizer tökéletesen áll, és most a Dvarw is jó lett. Nem ért le a talpa, húztam kicsit az 510 csati közepén, így pont annyit fordult pluszba, hogy kívül esik a levegőzés. Mondjuk kb mindegy, mert úgyis költözik új gazdihoz hamarosan. :slight_smile:

1 kedvelés

SBS-hívők kihézagolják :joy:

Én meg nem is törődöm az ilyesmivel. A levegő így is bejut.

3 kedvelés

Az élettel összeegyeztethetetlen lenne máshogy :grin: (kipróbáltam gyorsba)

Inkább szorongasd a kezedben,akkor nem látja,hogy sárga és új. :saluting_face: :sweat_smile:

2 kedvelés

Besárgult…ez a fene műanyag :roll_eyes::joy:

(A nikotintól :rofl:)

2 kedvelés