Kezdő "építő" (Dvarw RTA MTL FL)

számitottam a kérdésre… :joy: :joy:

De te csak odaugrassz :grin:és a kezedben van :rofl:

1 kedvelés

Neked is csak egy ugrás, az más kérdés hogy mekkora :joy::slightly_smiling_face:

240 km :grin:de megéri beszélgetni ott is :smiling_face:

1 kedvelés

A hawthorne nálam majdnem mindennapos.Emlékeztet az Element 555-re ,amit mivel amerikai már szinte lehetetlen beszerezni.Ebben is van bőven dió ,de egy fél év alatt nagyon besimul és akkor nagyon füstös :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Fél év alatt elfogy​:grinning:

1 kedvelés

A mostani flakont augusztusban bontottam a nyaraláskor és meg a fele megvan.A titok abban rejlik ,hogy én pörgetek egy pár izt ,így a félévesből könnyen egyéves lesz​:laughing:

Nekem csak 10-15 íz van állandóra van ami eléri az 1évet is de nem ezek…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia! Ha a 2-es vagy annál nagyobb afc van benne akkor jó lehet a 2,5 mag. Ha kisebb ippen nem jó semmire. Ha jó ízt akarsz 2-es magnál nagyobbat ne tekerj bele. Ahogy a többiek írták sima szálhuzal, vagy ha igen claptont akarsz bele akkor csak ezt! https://vape42.hu/termek/micro_clapton_2838ga_03201mm_118mm_nicr_1db.html nem egy olcsó buli de kimondottan a Dvarwhoz készítették ezzel duruzsol a legjobban!

4 kedvelés

Komolyan, nálad az a kép nagyon betalált. :rofl:

1 kedvelés

Igen, valamiért “beégett” :joy:

Az tényleg “lényegtelen dolog” volt? :smiling_imp::grin::joy:

Köszi, 1.5-ös AFC-vel használom

1 kedvelés

Többieknek hogy jön be amúgy?
Kezdem én :
1mm-es AFC.Hangulattól függően 1-1.2 ohm közé tekerve.9-9.8 watt között járatva.Az alap 1.2 és az 1 mm-es között nem érzek érdemben nagy különbséget , de az íz jobban átjön és a kevesebb levegő miatt még több TH .

5 kedvelés

1.2 afc.Kanthal . 2.5mag 1.3ohm max 13watt. Nem kedvenc használható ha nincs más(de van)

3 kedvelés

Nekem a gyári 1.2 hozza ki a legjobban Ni80 28 Ga 2 mag 6 karika, hézagosan jól megemelve! 0.75-0.89 ohm 10-12w.

4 kedvelés

Na ezt majd én is tesztelem, csak kantárral.

3 kedvelés

Nekem kb 10.5 watt felett néhány slukk után szétküldi az ízérzetem,szimplán csak túl sok,de mindannyian mások vagyunk.Ja én amúgy nikkellel nyomom,2 mm-es tekercs és a dvarwba csakis a rayon.SS nem lenne rossz ,de nekem minden “cigi” ilyen lájtos érzetű vele,meg akkor már újra itt van ez a 10.5 wattos küszöb …

2 kedvelés

Istvánom az nem lesz ugyan az! Én végigkóstoltam az összes dróttal és szerintem Ni80 az ami igazán adja. Talán a 1.5 magon hozza a kantár ugyan azt. Csak 1.5 mag sajna nem bírja hosszú távon a láncslukkokat!

2 kedvelés

Hát egyelőre nem nyert hangszórót az első tekerés.

Lehet, hogy az a bibi, hogy kiégettem a spárgát.

1.5 AFC 2-es tekerés




És nehéz áthúzni a vattát

2 kedvelés