Kezdő első építés

Sziasztok, végre lett egy Zeus X-m .
Az első építés katasztrófa lett . Köpködött, puffogott, iszonyat lett . :rofl::joy: Mit is csinál az ember fia ,éjjel ráguglizik.
Az első találat ez az oldal , boldogság , máris meg nyitom .
Szembesültem egyből a hibával , széria hibás a tank . Más nap alig vártam , hogy végre szerelhesek , tank szét én majd kézzel össze fogom nyomni . Na persze , tenyéren véres karika , a kémény nem kattant . Kicsit félve de jött a kalapács , és láss csodát siker . Új vatta , most hosszabb betömködve , és pròba . Egy két pattanást leszámítva,és magamhoz képest remek lett . Ìgy megint csak köszönöm a segítséget, a remek leìrásokért .

12 kedvelés

Itt minden le van írva. Csupán rá kell keresni és elolvasni. Amit nem találsz, abban segítünk, meg minden másban is… :smiling_face:
Amúgy meg lesznek itt még válaszok bőven…

8 kedvelés

Szia @soltesz74 hát maga a Zeus nem rossz választás kezdésképpen de én a Zx verziót vettem volna mert az X sajnos első szériás igy sajnos a leirtak mind igazak rá …Zx viszont már javított kiadás igy azzal nem lett volna ez a jelenség…de gratula hogy az építési vonalon elkezdted :metal:

4 kedvelés

Köszönöm szépen, még néha köp egyett, de nem vészes . Inkább túl nagy nekem még az átmérője,meg kell szokni . És 50-50 levess lehet sűrű is bele .

2 kedvelés

Évek óta 50-50 levessel használom single-ben és mesh lappal is. Simán jó neki télen-nyáron.

1 kedvelés

Köszönöm, akkor nem váltok.

Ez csak ùgy jött használt, jó áron . Nem akartam ilyen tankot :rofl:

2 kedvelés