Kezdő dl-esek bénázása

Saját nincs. De ilyen.

hqdefault

Csak 2 huzal darabot egymás mellé fogsz, és annyi. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés


Nekem 7 menettel 0.184 ohm-ot ad. 24ga SS316L sima szálhuzallal… Az úgy eléggé sok wattot elkér, 40-80 wattot ad… De a következő tekerésnél teszek egy próbát…

2 kedvelés

Na majd ezzel is tesztelem, van itt opció dögivel. :grin:

Sajnos arra már nem emlékszem hány ohm lett, de arra igen, hogy szerettem. :slightly_smiling_face: Érdemes kipróbálni.

4 kedvelés

A parallel tényleg jó opció, annó én is szerettem. :blush:

2 kedvelés

Nem túl macerás azt megtekerentyűzni?

2 kedvelés

Szerintem nem. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Jó, de neked minden olyan könnyű :smiley:

Először én is tartottam tőle, aztán az első (ellenben nagyon töketlen) tekerés után minden aggodalmam elszállt. Úgy fogalmaznék, hogy abszolút nem lehetetlen küldetés. :blush:

3 kedvelés

Nagyon köszönöm a tippet, kedves Kinga. Nagyon jól bevált az a paralel tekerés, dl-ben…



:grin::smiling_face::smiling_face:
Kissé kokszos már, mert már lassan majdnem egy hetes tekerés… :grin:De még mindig jól bírja…

5 kedvelés

Örülök, hogy bevállt. :blush:

2 kedvelés

Nem tudom, ha ide tartozik, de mivel kezdő dl-es vagyok, így megérdezném, h dl-ezett valaki tc-vel…?

Nem feltétlen fog működni DL-el. A tekercsek maximális hőmérséklete sokkal nagyobb mint a TC-é. Úgy értsd a maximális hőmérsékletet, hogy az a 45w amit most rátoltál magasabb hőre hevít mint a TC.

Amúgy ráéreztél, épp íródik egy TC-s cikk.

5 kedvelés

Itt 24ga SS316L huzalról lenne szó…
De megvárom azt a jelentést… :blush:

Sikerült az ötödik tekerésem , félig , már akár negyven vatton se köp pofán .
Nem megy ez nekem , a mesh lapos variáció egyszerűbb ?
Mert van egy deckem mesh laphoz , és akkor rendelek hozzá alkatrészeket .

Túl fog hűlni Robi… Bár egy próbát megér. :thinking:

2 kedvelés

A mesh egyszerűbb, igen. Csak a két oldalát befogatod a clamp deck-be és be húzod a vattát.

2 kedvelés

Szia próbáld meg ezt a formáját az èpitèsnek ès meglátod nem bánod meg​:grin::wink:





Ss 316 24
ga 4-es huzal​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ez szép művelet, csakhogy az enyém fat rabbit solo rta… És abba nem tudom hogyan férne bele annyi vatta, mivel ennek, kisebb a vájata…

1 kedvelés

Single - ben is megèpitheted :grin:ès a vatta nem okoz gondot a Rabbit- nak sem …maga az èpitès útmutató jelleggel tettem be neked kisèrletez bátran …hátha ugyanúgy megtetszik mint a paralel èpitès​:wink::grin:

2 kedvelés