Kezdő dl-esek bénázása

Kèt szál összetekerve ,nekem is van olyan huzal…csak a lábainál jól meg kell tekerni ne nyissa szèt a lefogató csavar…

2 kedvelés

Mostélleg vagy 100-at tekertél azon a szerncsétlen huzalon? :sweat_smile:

Hát muszáj volt valami fémet belerakni, 7 tekerés a levegőző felét sem takarta be. :rofl: Ez most 10 menet, azthiszem, kábé. :grin:

3 kedvelés

Engedd meg hogy gratuláljak ,elsőre nem lett rossz !
Már amikhez szoktál :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jó lesz az ,majd gyakorlod​:hugs:
Szíjjad má:rofl::rofl:

1 kedvelés

Nem hiszem azt meg kábé. Ez pont annyi, megszámoltma :sweat_smile:
Nem is értelek. Szomé nem szósz, hogy ezze’ akarol foglalkozniiii. Leülünk, hozok kazányzt, drótt, meg ami kell, oszt kitatalálod, hogy akarod-é. :rofl:

Ezt? Hülye vagy? Én bele nem szívok. :rofl:

Na jó, van valami hármas lé, egyszer élünk…

1 kedvelés

Hát ez még tervben van, ez csak ilyen esti matiné a népnek. :grin:

4 kedvelés

Jahogy jáccod a bénát? Akkor nem rontom el a szórakozást :sweat_smile:

1 kedvelés

Hát eleinte úgy volt, csak közben kiderült, hogy nem is kell játszani.

2 kedvelés

Tudod,minek ellenség ha ilyen barátai vannak :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Édesistenem, próbálok javítani a helyzeteden, hogy csak jáccod, errre idevágod, hogy nem, te télleg ilyen vagy :rofl:
Rohattnehéz veledám :sweat_smile:

Jóvanna, csak ki akartam próbálni, bár a feltételek nem adottak. Jelentem, beleszívtam, még élek, persze nem vettem akkora levegőt, mintha az életem múlna rajta, csak finoman. 25 watton küldtem meg, de sajnos ez langyos lett én meg az nem bírom, szóval még faragni kell rajta.

1 kedvelés

Én ezt ajánlom 25kw on :rofl:

3 kedvelés

Te csak pihenjél, most vágtak fejbe. :sweat_smile:

…talán hasznos: a kanthal ,ss huzalt 2.8 magra tekerem mivel merev szètugrik 3-ra,majd a hármas mèretezőn helyezem be a helyère… …mivel hármas magra tekerve lötyög a cipőfűzős vatta…

1 kedvelés

22 watton is megy, bár úgy is langyi, a végén meg meleg, sok lesz az a 10 karika. :thinking:

Előre látó voltam és dripperként használom. :rofl:

Bármilyen fura, még íze is van…

1 kedvelés

Huzalt próbáltad már nyújtani ? Minél kisebb az átmérő értendő keresztmetszet annál nagyobb az ellenállás két fogó és hadzsime

1 kedvelés

Amúgy kikérem magamnak. magam vágtam fejbe :rofl:

Az csalás! :rofl:

Én nemrég kezdtem a DL-t…mivel csak ss316 28ga volt itthon, így azzal…és működik 22watton :slight_smile: 3as magra 5 tekerés, nagy hézagokkal 0.6Ohm. MTLhez képest nagy gőz, megfelelő íz. Néha szűkebbre veszem a légnyílást akkor mtl-ként is szívom :slight_smile: Már nem is keresek okvetlenül Ni80 26ga-t :smiley: …azért majd ha látok ott ahonnan mást is veszek akkor beszerzek

2 kedvelés