Keresem szeretet kis gépemet 😁

Sziasztok. :blush:
Kedves csoport tagok nagy reményem közepete ,remélve hogy van ebben a csoportban olyan kedves tag aki tud nekem segíteni.
Égen földön keresem legkedvebb ,módomat,de sajna már sehol nem találom.Külföldi weblapok,oldalak,aruhazakba nem igazán bizok.
Ha valaki tudna segíteni ,hogy hol tudok venni …LAISIMO F4 MODOT … Azt meg köszöném.
Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm .mindenkinek csodás napot.:blush:

Szia Krisztián!

Pedig sajnos manapság ez a járható út, de segítünk mit honnan érdemes rendelni, van már tapasztalat bőven és szerencsére megbízható, jó boltok is a világ szinte minden részéről, ahonnan lehet rendelni.

Viszont ez a mod nagyon régi típus, szerintem engedd el, írd le mire vágysz és keresünk mást neked.

3 kedvelés

Itt találtam. Majd a többiek megmondják,mennyire megbízható bolt. De legalább akciós!

2 kedvelés

Ahogy nézem ez a mod 2017-ben jelent meg, lehet én már vennék egy frisebb modellt, mondjuk a 4x18650 helyett egy 2x21700-at.

De jó lenne tudni pontosan mit is szeretnél rárakni és mekkorra teljesítményen használod most?

2 kedvelés

Szia!
Nem csodálom, ez volt talán az első erőgép a maga 4*18650-es akkujával, ami ért is valamit! Úgy négy, öt éve volt hozzá szerencsém egy hétre kaptam kipróbálásra! Szerintem ez még a mai napig megállja a helyét, remélem sikerül beszerezned! :wink:

2 kedvelés

Mondjuk 4 akkus olcsó modból elég ergya a kínálat, talán a stream cave titan, bár elég furán néz ki…

Meg ott van persze a hammer of god, de az meg nem occó…

1 kedvelés

Ezt az oldalt én pont nem ismerem…

1 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget. Igazából amire nagyon vágyok az egy 4 aksis gép ami paszol az Aromamizer titán tankomhoz. :laughing:

Szerintem várj egy picit,mit mondanak a többiek is. Több szem több csipa.
U.i. Ugyanitt IFA akkumulátor eladó! :joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Hát szép bestia. :grin:

Nem tudom, az a baj ezekkel a kifutott cuccokkal, hogyha még meg is jelenik pár webshopban, a legtöbbször kiderül róluk, hogy csak papiron léteznek, nem a valóságban (igen, már jártam így párszor :grin: ).

De ha van pénz én vennék akkor egy hammer of god-ot, az szép nagy (szerintem a két kezembe sem férne el). :grin:

A mainstream shopokban már nem találtam ilyen cuccot, szóval én kb. ennyit tudtam segíteni.

update: jaj, ez mecha, nem ilyet mégsem vennék :rofl:

1 kedvelés

Itt felszántottam a netet, de basszus, ez a 41mm ez kifog és lelóg mindenről. Nehéz ügy…még a steam crave titan modot találtam, amit kapni is, de ez vv mod és “csak” 300 wattig tud menni.

1 kedvelés

Jeszus atya úristen. Nem gyözőm olvasni a rengeteg segítség komentet ,egyszerűen fantasztikusak vagytok ,nagyon szépen köszönöm. Hállás vagyok. Annyi új jobbnál jobb modról küldtetek képet ,hogy igazából nehéz lenne igy egyből dönteni hisz mindet szeretném​:blush::blush:
Várdai István … Neked külön köszönöm. :raising_hand_man:

Még ne köszönd, ez a tank mindenről lelóg ami létezik. :rofl:

1 kedvelés

Laisimo f4 -röl nem logot… Ezért is imádtam. :blush:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.