Keresem, ezüst, könnyű, zsebbarát, egy akkus, esetleg retro stílusú modomat

Nincs nem is kell ! Van másnak ! :grin: :grin: :grin:

4 kedvelés

Nekem csak fűrészem van kettő , hogy legyen mindkét kezembe jobban haladjon a kitermelés ! :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés

Érteleeek​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Olasz vonal messze van Svapoloco a csizma végénél, Tisvapo Nápoly, az esmoke meg csak kilépünk Rajkánál 15perc és ott vagyunk! :wink: :laughing:

3 kedvelés

Ebéd után azért nem voltam , mert épp szervizbe vittem őket ! Most patent mindkettő ! Az egyiken szimering csere volt a meg porlasztó csere ! A másik meg finomhangolva lett nyomatékra ! :wink: :innocent: :blush:

3 kedvelés

De csak derékba vágod ugye ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Dehogyis a javát nem hagyom ott másnak ! :rofl: :rofl: :rofl: Ha kell lehasalok , mert már hajlongászni nem tudok ! :grin: :sweat_smile:

3 kedvelés

nyehh aztat nem úgy kell báttya…

4 kedvelés

Csak olyan terminatorosan :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Zsebbarát, egy akkus, retro stílusú, aztán nézzenek oda buszos utak szervezése! :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Jaj megöl a Kinga :scream:

2 kedvelés

nem az erdöt vágjuk derékba?

5 kedvelés

Én meg azt hittem mindenki bérházista :rofl::rofl:

4 kedvelés

Tudom én hogy kellene ! Egy fain timberjack azt nem kell hajladozni !

1 kedvelés

Dehogyis Zolika parasztgyörökök vagyunk miiiii​:rofl: fát vágni két baltával, fűréssel! Én is úgy szoktam :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

anyóstól az emeletet bérlem… :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Ja igen kicsit lemaradtam, faaprítás retro zsebbarát, egykezű, elektromos mod-al! :joy: :joy: :joy:

2 kedvelés

Ivett, Gőzlérparaszt tett fel róla videót! https://www.youtube.com/watch?v=HYeiybb5HJs

5 kedvelés

Bicskén (ott nőtem fel) már nem lenne erdő ha a varjuknak lett volna egy ilyen :rofl:

4 kedvelés

Köszi szépen, megnézem :blush:

1 kedvelés