Keresem, ezüst, könnyű, zsebbarát, egy akkus, esetleg retro stílusú modomat

Nocsak. Már lassan fél órája olvasok, de azt hittem sohasem érek le az aljára. De már nem is tudom, hol tartotok? Asszem Ivett nem találta még meg az igazit. Még mechára is rá akarjátok beszélni. Bár amiket olvasok, azok nagyon drágák és kerekek? Akkor az enyémek micsodák? Zombik? Vagy kukaszökevények? Mert csak olyanom van, amikben volt eredetileg elektronyika, csak meghóttak. Mert tönkreteszed őket -mondá az asszony. Jani a kínaiban is lehet anyag, de nem abban, ami 10 ezer alatt megvehető. Azokból tényleg majdnem minden ki van spórolva.

2 kedvelés

Nem kötelező senkinek sem végig olvasni, a te dolgaidról nem is esett szó, komolyan nem értelek mit akartál ezzel mondani!

1 kedvelés

Na tömören még eccer hogy megértsed:

  1. Nekem csak kényszerből vannak “mecháim”. Vagy azok csak zombik?
  2. A Kínai is lehet jó de nem az “óccóbak” közül valók.
    Nagyon nem találtam volna magamnak az eddigiekből én sem. Igaz, én már kipróbálhatom a Swag-ot ha majd ideér.
2 kedvelés

Nagyon örülök, hogy ilyen profin megy neked, lehet az asszonynak van igaza

1 kedvelés

Szia Feri bácsi .
Nekem nincsenek mecháim ,se nem javítok ,ha valami tönkre megy inkább kidobom (még ilyen nem volt a gyenge 2 évem alatt !! )
Vannak szépek ez tény ! De jobb szeretem ha valami úgy működik ahogy annak lennie kell.
Kínaiból is van rosszabb és jobb minőség.
Ezt mindenkinek a pénztarca mérete szabja meg mit vehet meg.
Ja,és vannak kínai modjaim is 10k-30k ig amikkel a mai napig semmi baj nincs.

3 kedvelés

Ha ideér a csomagom (Márpedig feladták. Rendelni is így szoktam: pénteken, és örülök ha ideér szerdára) Remélem, hogy egy darabig ezekel már egyenesben leszek.

5 kedvelés

Na ennek aztán lehet th-ja :roll_eyes::sweat_smile:

Akinek van kézügyessége, tud csodaszép dolgokat alkotni ilyesmikkel​:+1:

2 kedvelés

Kicsit mintha elmaradtál volna az ebéddel ! Mi már meg is ettük , már csak sziesztázunk a gulyás után ! :wink: :innocent: :grin: :grin: :grin:

5 kedvelés

Nálunk még készül a hamburger, de ráér 10-kor volt a reggeli. :grin:

1 kedvelés

Én reggel bevásárlás után lepucoltam a húst ! (olyan mocskot adnak hús árban , van hogy 20-25 deka zsírt meg mócsingot kidobok.) Szépen fel lett rakva és 11:35 kor tálalás ebéd ! :grin: :grin: :grin:

6 kedvelés

Én még csak most voltam a boltba :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Abból max uzsonnya lesz ! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Nem haltak éhen :laughing::laughing: Nem csesztet senki sem, hogy délre legyen ebéd, szóval ha este, akkor este​:sweat_smile:

4 kedvelés

Itt azért van 2 leány gyermek , meg mi délben eszünk, ha esik , ha fúj ! Viszont sosem reggelizünk ! :grin:

5 kedvelés

Teljesen egyetértek András! Minden géphez kell felkészülés és bizonyos szakértelem, óvatosság! Úgy gondoltam, először tanulmányozom a témát, pontosan emiatt, mert nagyon is tetszenek. Szerintem a Luxem és a Hastur IS marad. :grin:

7 kedvelés

Másképp használjuk András. :slightly_smiling_face: Én 0.6-0.8 ohm között vagyok levegős MTL-el. Ott már melegszik, de nem forró, csupán langyos. Ebből adódóan hamarabb is merül, az intenzitás láthatóan lomhább lesz, és a gőz is jelentősen csökken. Bőven 3.2V felett kell cserélni mechában az akkut, ahogy írod is, az élmény miatt.

Én nem vagyok a mechák ellensége, csupán úgy érzem rá kell világítanom, hogy a felhasználási szokások különbsége miatt nem biztos, hogy ugyanazt tapasztaljuk. Az sem biztos, hogy Ivett ugyazat tapasztalná meg mint Te vagy én. Sokkal inkább tartom valószínűnek azt, hogy Ő majd egy sokadik, számunkra idegen tapasztalatról számol majd be, amiből mindenki is tanulhat. :blush:

Ezt fontosnak találtam, remélem nem voltam sértő.

Szerk.: Jelen időben írtam, de már nem mecházok! Elnézést.

5 kedvelés

Ez így van. :slightly_smiling_face: Anno írtam is, ha valaki ért hozzá, vagy meg tudja tanulni akkor semmi nem szabhat gátat. Én örülök, hogy Ivett informálódik mielőtt beleugrana. Úgy gondolom a legjobb helyen van ehhez. Az pedig már egyéni “bogaram” hogy én miért tartok kissé a mecháktól. Ennek ellenére nem tudtam olyat reprodukálni moddal és RDA-val mint egy mecha+RDA kombó.

Volt SS fused clapton (ennek már nem tudom a méretet), 0.4es SS szálhuzal és akkoriban még 0.4es kanthal is mechán. A claptont hamar elfelejtettem, élményben jó, csak az akkuknak nem tett jót. A kanthal és az SS nem volt ennyire problémás, de a kanthal itt is hátul maradt az SShez képest. Pedig direkt azért próbáltam rá, mert volt egy pletyka miszerint magasabb wattokon nem olyan ízetlen a kanthal. Számomra az volt. Így maradt a 0.4es SS szálhuzal egy Nixon V2 MTL RDA-ban single-ben tekerve.

3 kedvelés

Sok boldog születésnapot kívánok Vaperina… Csak így tovább… Isten éltessen sokáig… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Megnéztem pár videót a Hasturrol! Légyszi ne bántsatok, de nagyon nagynak tűnik :joy::joy: Van valakinek itt? Tudna véleményt mondani róla? :roll_eyes:

4 kedvelés

Na ez nálunk is így van, senki nem csesztet senkit, de azért jó,hogy ma a férjem főzött :smiley: :smiley: Nekem még vissza kell álljak a napi 14-15óra határos munka után :smiley: (legalábbis ez szerintem elég indok a későn kelésre így szombaton) :sweat_smile:

5 kedvelés